Wpis z mikrobloga

Ojej nie ma mnie nieco ponad 2 dni na wykopie, a takiego festiwalu hipokryzji dawno nie widziałem. Wołam @farmerjanek @mich2406, chciałem odpowiedzieć w waszym wpisie ale jakoś zabrakło tobie odwagi, blokując mozliwość wypowiadania sie każdemu, kto nie jest w kółeczku wzajemnej adoracji 4konserw.

Kolejne prześladowania

Metoda polega na robieniu jednego lub dwóch wpisów i pałeczkę przejmuje kolejny hejter. A pod wpisami dołączają się kolejni uczestnicy akcji. przez co tworzy się nieustający potok oskarżeń i wyśmiewania. Niby nie widać inwektyw ale wpisy są bardzo toksyczne wobec atakowanego.


De facto opisaliście codzienny sposób działania #4konserwy na wykopie, chociażby względem mojej osoby. Też powinienem zgłosić w związku z tym prześladowanie do @moderacja?

Jeden z użytkowników już nie wytrzymał presji zorganizowanej nagonki. Ja to obserwuję i nie rozumiem jak to można tolerować. Zwłaszcza że z opowieści innych i artukułów pamiętam aferę banhammera i wiem że za takie zachowanie jest banowanie, nawet perm banem.


Wam także się udało uniknać odpowiedzialności, kiedy jeden z was próbował mnie namierzac poza wykopem. Ja także w pewnym momencie zawiesiłem działalność tutaj z powodu także waszej nagonki, której nie mogliście zaprzestać do ostatniej chwili Hipokryzja lvl master. A wpis zaplusowała ta sama wojująca święta trójca, co dziś wciela się w "komitet obrony Ilovepoland".

Najlepsze że gdy tylko się ośmieliłem znowu pojawić, na reakcje członków bojówek konserw Przykład 2 nie trzeba było długo czekać. Wystarczyło napisać 3 komentarze po 4 miesięcznej przerwie i wróciłem na listę "prześladowanych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj zgłosiłem kilka takich wpisów atakujacych pewnego użytkownika. Mnie nie chodzi konkretnie o tego jednnego lecz o to że po nim będą atakowani inni. Moim skromnym zdaniem atakujacy nie poprzestaną na kilku atakach tylko będą za kazdym razem wykorzystywać ta metodę wobec każdego niewygodnego użytkownika.


Jak w akapicie 1. Widać znasz stategię dobrze z autopsji. Pozatym coś czuje ze moderacja musi kochać twoje nałogowe odświeżanie panelu naruszeń. Liczba oczernianych przez was grupowo kont jest już dość imponująca. Zanim zacznicie znowu kręcić #afera i atakować innych, spójrzcie na siebie, bo też jesteście jednymi z tych osób, które regulanie mnie atakowały od kiedy tylko stworzyłem w tym serwisie konto. Bawi mnie więc, jak nagle wcielacie się w obrońcę "ucieśnionego".

Facet regularnie ostro atakował część społeczności będąc niezwykle aktywną częścią świętej wojny 4konserwy vs neuropa i raczej jego coming out jako członka redakcji tvp dobrej zmiany był epickim strzałem w kolano, potwierdzajacym iż w waszej grupie userów sa aktywni zawodowi propagandyści, albo jak kto woli "niezależni dziennikarze" #60groszyzawpis. Ja też nie jestem święty i czasem wręcz za ostry, więc wiem skąd i w jakiej sile hejt potrafi wrócić, ale kręcenie dramy, "prześladowania" w tym momencie jest aktem niesamowitej hipokryzji z waszej strony. Z gatunku takich nie do ogarnięcia.

Nikt tu za mną, czy za nim nie zapłacze, nikt nie postawi w momencie zamknięcia konta [*] znicza, a nawet raczej podłoży świnię.jpg jak to było w waszym wypadku gdy planowałem się ztąd zabrać. Zaś facet @ILOVEPOLAND nadal dalej robi swoje w realnym życiu. Zgaduje też że, jeśli jest związany mocno z wypokiem, to wróci jak bumerang, być może pod nowym kontem i historia kołem się zatoczy.

Zluzujcie poślady i mierzcie innych swoją miarą. A najlepiej wyłączcie wypok i idzcie na #piwo. Byle nie 4 miesięczne jak w moim przypadku, bo potrafi bęben wywalić.

#neuropa #oswiadczeniezdupy #hipokryzja #populizm #moderacjacontent #polityka
  • 2