•  

Mój ojciec to fanatyk numizmatyki, całe mieszkanie zajebane jakimiś starymi drobniakami...

A tak na serio: to wszystko zaczęło się od tego że rodzice założyli stałe łącze i siłą rzeczy od razu odkryli allegro...
    Tatełe król biznesu obczaił, że da się kupować monety za grosze od jakiś Januszów, którzy de facto nie mieli pojęcia, co tak właściwie sprzedają. Akurat miał fazę na okres dwudziestolecia międzywojennego przez co głównie poszukiwał monet z Piłsudskim - pewnie kojarzycie takie ze srebra, bodajże 50 kafli, a może #gimbynieznajo

Założyliśmy tacie specjalnie maila, który był tylko i wyłącznie dla konta allegro. Rzadko tam zaglądałem, bo po prostu nie zamawiałem nic przez neta. Pamiętam, że kiedyś coś mnie podkusiło, żeby zobaczyć co tam się dzieje...

Zalogowałem się, patrzę, a tam cała skrzynka zajebana korespondencją mojego ojca...

Ludzie wystawiający starocie i byznesmeny z lombardów wystawiając monety z Piłsudskim nie wiedzieli jak dokładnie napisać to nazwisko. Trafiały się różne wersje: Piłsudzki, Piłsucki, i klasyk Piusudzki itp. Tata jest historykiem i włączył mu się tryb "ja was kurwa nauczę nieuki" dość popularny u nauczycieli...

Pisał dosłownie do każdego i jebał ich jak bure suki. Na skrzynce było ze 100 maili (oczywiście w trybie pytanie do sprzedającego), że kurwa TAKIEJ WIELKIEJ POSTACI NIE ZNAĆ TO HAŃBA! ZASYPYWAŁ PYTANIAMI CO ZA SZKOŁĘ PRÓBOWALI SKOŃCZYĆ I PISAŁ ŻE MOŻE JEDNAK WARTO DO NIEJ WRÓCIĆ I SPRÓBOWAĆ.

A Janusze, jak to Janusze albo nie odpisywali wcale albo PANIE ALBO PAN KURWA BIERZESZ TEN PJENIONDZ ALBO INNEMU SPSZEDAM A NIE DUPE ZAWRACASZ.

Z takich innych osiągnięć to tatełe kiedyś się uzależnił od czytania komentarzy na Onecie, ale o tym może innym razem.

#heheszki #truestory #grammarnazi #patologiazewsi #pilsudski więc chyba nawet #4konserwy no i niestety nie #pasta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (13)

Czasami mamy wrażenie (nie tylko z Wykopu), że jest dość niska świadomość wielu pojęć jeżeli chodzi o ogólnie pojęty handel.

Uwaga, przeczytaj do końca, jest też #rozdajo ! Dej plusa (づ•﹏•)づ

Bardzo często, obserwując nawet tagi #komputery #komputer #pcmasterrace #pc można się spotkać ze stwierdzeniami typu "podatek od nowości", "pewnie wyprodukowanie tego procesora kosztuje 30zł a reszta to marża", "no tak, +300zł za złożenie komputera, ja to składam za Harnasia" no i inne przeróżności i zagadnienia.

Jesteśmy chętni odpowiedzieć Wam na pytania które może wg. Was zakrawają o teorie spiskowo-handlowe a wcale nimi nie są, lub po prostu jesteście ciekawi jak to działa. Co prawda zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją (kolejne źle rozumiane słowo) na rynku IT, ale zasady są podobne wszędzie. 30 lat na rynku zobowiązuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście będzie tak, że wiele z nich okaże się prawdą, wiele wręcz przeciwnie.

Zadawajcie pytania! Może dla zachęcenia, małe #rozdajo - autor najciekawszego pytania które pojawi się w komentarzu do jutra (23.05), do 14:00, wygra mysz (gejmingową!) MSI M92

Jeżeli pojawi się dużo pytań, może uda się stworzyć fajny cykl do obserwowania np. na #teoriespiskowohandlowe (chyba że macie lepszy pomysł, też dajcie w komentarzu)

#nttsystem
    pokaż całość

odpowiedzi (261)

Przyjrzyj się uważnie.

odpowiedzi (27)