Wpis z mikrobloga

@weshu: Ludzie chyba przestali Prison Break oglądac po 2 sezonie, max po słabym 3. Większośc pewnie nie widziała tragicznego(2/10) 4 sezonu, który był prawdopodobnie najgorszym sezonem jakiekolwiek serialu jaki oglądałem
@Sim0n97: I własnie obstawiam, że ponad 3/4 tych głosów na pb to ludzie co nigdy nie widzięli utopii a prison breaka nawet nie dokończyli. Koncepcja tej bitwy jest faktycznie ułomna i na tym powinniśmy zakończyć temat. Niestety.
@weshu: Pamiętam jak nagrywałem paru osobom 3 i 4 sezon i żadna z nich nie dotrwała do końca lub dała sobie spokój już w czasie 3 sezonu. Podejrzewam, że 1 i 2 sezon po tylu latach świetnych seriali jakie wyszły od czasu PB zestarzały się okrutnie. Nie mam jednak ochoty obejrzec ich ponownie
@Sim0n97: A jak to wytrzymać? Oglądałem już dobre pare lat temu ale nadal pamiętam jak irytującą postacią była Sara, jakie absurdy tam odjebywali (Sara żyje mimo uciętej głowy, Majkel robi wyrzutnie rakiet z tekturowej rurki). Mistrzowski serial sięgnął dna. Mimo, że byłem bardzo za tym serialem to nawet nie próbowałem go bronić.
@weshu: Miałem w zasadzie identyczne odczucia.. problem z tym seriale jest taki że on staje się co raz lepszy z dużą rożnicą in plus przy nowych sezonach. Obecnie the 100 w ogóle nie przypomina tego czym było w pierwszym sezonie
@r5678: Może jescze raz kiedyś spróbuje bo tematyka mi się naprawdę bardzo podobała ale jak zobaczyłem w tle jakis dramy nastolatków to nie dałem rady ;) Dzięki!