Wpis z mikrobloga

Pasta o postanowieniach noworocznych część 2 bogactwo - patrząc lękliwie acz śmiało na JEJ wyrok przypominam sobie co jeszcze zrobiłem by zaśmiać jej się w twarz, o ludziach którzy przekazywali mi swoją dobrą energię. Podczas tych spacerów zakładałem JE przekleństwo dzieciństwa, zbawca dla dojzalszych, #!$%@? spacery bez psa, bez celu, gdy nawet termometr stwierdzał że na suwałkach nawet dziś cieplej niż tu, ale ty pełen nadzieji, wiary, nie poddasz się złu się nie ulękniesz. Następnego dnia po treningu nóg (PO PRZERWIE) idziesz na lodowisko, myśląc tylko o tym by schudnąć, bo spacery to tam #!$%@?, jexdzisz jak pokraka, nogi pionu nie trzymaja błagają CIę bogdana, żeś głupi, byś przestał, ale ty nadal w to brniesz, ludzie CIe wysmiewaja, a maja wieksza tolerancje nawet dla poczatkujacych, wychodzisz przegrany a może jednak z podniesioną głową? Szukasz wsparcia u rodziny, kumpli. Zakladasz sie z jednym ziomkiem o kebsa, ale wiadomo dla ciebie danie kebab bo DIETA, a za to on bedzie musial zjesc falafla. On cie wspiera mowi ze #!$%@? schudniesz. Jest dla ciebie jak mickiewicz dla słowackiego. Woli czekać niż działać. Zssyła piorun kulisty na twego ojca. Rodzina matka CIe wspiera mowi mój syncio da radę, a ojciec jedz co lubisz i tak schudniesz. Dalej już zostaję sam bo nie chcę słyszeć, od niechcenia dasz rade tych kłamliwych, zawistynch słów. Nadal myślisz o tym pysznym #!$%@? kebabie. Nie jesz słodyczy, zastępujesz JE płynnym złotem o nazwie imienia tego co jest cesarzem past. WTEM PATRZYSZ CO WSKAZAŁA, CZY TO WYROK, CZY TO KLĄTWA RODU, MIOTAJA TOBA SPRZECZNE EMOCJE, FURIA, PODEKSCYTOWANIE, SMUTEK, NADZIEJA. Po nocach myślisz jak ludzie beda gadac o postanowieniach noworocznych a ty jak rycerz na bialym koniu, jak słońce nocą oznajmisz im że TY oto schudłeś 2kg w tydzień a w 3tyg 4kg, ich mina, twoja poduszka, sen, ukojenie, budzisz się i widzisz co wskazała waga. Patrzysz jak neron na płonący rzym a wynik to liczba pi + najbardziej znana pozycja(nie klasyk) x złodzieje z wiejskiej + liczba avogarda albo i nie - pi + 40090 = miejsca po przecinku sie nie liczą. Waga wsakzuje tą wagę co przed tygodniową dietą 88 kg. Czujesz się jak przegryww i idzesz na kebsa

#pasta
  • 1