Wpis z mikrobloga

@handler: no i co w związku z tym ? rok temu było tak samo, 5 lat temu było tak samo, 15 lat temu było jeszcze gorzej ? od zawsze ludzie pala śmieciami w piecach i my to wdychamy, nie rozumiem tej gownoburzy ostatnimi dniami, gimby zobaczyły na apce androidowej czerwone tabelki z podwyższonymi stężaniami i łoJezu, umierajo, wojna idzie, koniec swiata... dramat
@handler: nawet na głupiej hali jak pracowałem jeżdżąc widlakiem, to po całej zmianie idąc pod prysznic z nosa można było wysmarkać dobrą zaprawę pod fundament, a niby czysta robota była. Tak człowiek pomyśli co je, co pije, czym oddycha... #!$%@?, twardzi jesteśmy jednak ;P
@mikuss: gdyby wszyscy mieli gówno w głowach jak ty, to do dziś byśmy palili papierosy na potęgę - bo i tak wszyscy zawsze palili, więc po co rzucać
pestycydy DTT i inne byśmy wpieprzali równo bo "przecież rok temu jadłeś to co ci się dzisiaj nagle zaczęło niepodobać"

jest takie coś jak postęp, zaczyna się od tego że ktoś zauważa problem i go rozwiązuje, gdyby było tak jak ty chcesz to
@Ligniperdus: po pierwsze kolego nie tobie oceniać co mam w głowie, nie znasz mnie wiec sie powstrzymaj z ocenami i obrażaniem innych,
po drugie, płacze tutaj na wykopie i robienie co 5 min testów wacikowych nie rozwiąże problemu, bo wszyscy doskonale wiemy jaki jest syf w powietrzu i jest on nie tylko zimą w mroźne dni,
śmiech mnie bierze jak widzę ta afere ze smogiem, lamenty ludzi, którzy za chwile rozpalają