Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rozowa napisze o swojej depresji 100komentarzy i 200 plusów. Niebieski napisze o swojej depresji 0 komentarzy i 1 plus od lubiesernik.
    Wykop w formie xD co wy myslicie ze jak odpowiecie rozowej to zaruchacie? Czy moze potem sobie wyobrazacie ze jak odpowie na wasz wpis to juz jest wasza. XD

odpowiedzi (52)

Witam. Jako, że jestem kobietą a tu sporo mężczyzn to mam pytanie, bo ja już serio zgłupiałam (nie róbcie tego swoim kobietom bo oszaleć można). Jak wszystkim wiadomo, nadchodzą Święta. Weźcie no powiedzcie co kupić takiemu facetowi lat ~30, który nie jest życiowym nołlajfem siedzącym przed kompem i grającym w gry podczas oglądania serialu.
    Który zarabia więcej ode mnie i może sobie sam wszystko kupić.
    Który lubi samochody (grzebać w nich).
    Który wędkuje od czasu do czasu.
    Który spędza dużo czasu w trasie i garażu majsterkując.
    Ma milion latarek (na czoło, na rękę, na wysięgnikach, na magnesy, bez magnesów, duże, małe, ładowane, akumulatorkowe, w breloczku i nie wiem czy nie ma także na xxx, ale bym się nie zdziwiła).
    Staram się mu kupować prezenty, z których on się ucieszy, które mu się przydadzą - jak np. skrzynka piwa czy maszynka do strzyżenia czy zestaw kosmetyków do samochodu a nawet przynęty i inne bzdety.
    Staram się być dobrą dziewczyną i nie kupuję wieśniackich kubków czy poduszek z naszym zdjęciem.
    ALE - aktualnie nie mam pomysłu i się boję cokolwiek kupić. Ostatnio jak mu coś o czymś wspominam, nie, że przed świętami, już od lat 4 robię podchody, że patrz jakie fajne coś to on mówi, że to jakieś beznadziejne, że chińszczyzną zalatuje, że za takie pieniądze to jest na dwa razy bla bla bla... tym samym boję się kupić jakiś sprzęt bo czuję, że będzie rozczarowany alkomatem za 200zł, tabletem do nawigacji za 200zł, dalomierzem, laserową poziomicą, vagiem, czymkolwiek co nie jest "dobre jakościowo i cenowo". Jak siekiera to fiskars, jak wkrętarka to bosh, jak alkomat to najlepiej policyjny za tysiące monet, jak vag to ten za kilka tysięcy, jak wideorejestrator to taki co widać tablice a nie pixele. Mam budżet do 200zł i nie wiem - no nie wiem... serio. Ja już nawet jakieś spawarki przeglądałam i inne wkrętarki, migomaty i inne bzium bzium bramy kute, ale za 200zł to nie ma w czym wybierać.
    P.S. Mam tu kolegę na wykopie i jak ty kolego poznasz tego człowieka po opisie to błagam nie mów mu, że szukam tu pomocy :D

#prezent #swietabozegonarodzenia #jestemwkropce #kruszwil #rynceopadajo
    pokaż całość

odpowiedzi (152)

• odpowiedzi (14)