Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam telefonu z #banggood #gearbest tak mniej więcej do 600 zł plus ewentualny vat. Czy jest możliwość kupienia czystego androida? Fajnie jakbym nie musiał się zbyt dużo bawić z jego konfiguracją/rootem (o ile w ogóle jest taka opcja). Zależy mi głównie na co najmniej 2GB RAM, ale im więcej tym lepiej plus jakiś dobry procek. Zmiana z Samsung Galaxy Grand, więc chyba czego bym nie kupił będzie lepsze xD Macie jakieś propozycje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
@jmyung: Nie ma Cyganogenmoda już w ogóle teraz nazywać się będzie Lineageos. Na dniach ruszą z tematem. Na Redmi 3 mam aktualnie nieoficjalnego LineageOS następcę CM 14.1 z Androidem 7.1.1

@SneakyBroccoli: Jeżeli lubisz czystego Andka to ciężko będzie się przyzwyczaić do MIUI. Osobiście przeszedłem z Nexusa na Redmi 3 i jak wyżej wspomniałem siedzę na Cyanogenmodzie który zmienił nazwę na LineageOS. Cały czas nad nim pracują, wciąż jest to
@SneakyBroccoli: Osobiście to myślę nad Mi5, bo rozmiar spoko no i aparat lepszy niż w serii Redmi (ok 210$ + możliwy podatek, albo ok 225$ z bezVATem dodatkowo obniżyć cashbackiem). Myślę, że dołożyć dwie stówki to nie będzie problem, a będziesz miał dużo lepszy fon. Możesz też Redmi Note 3 Pro wziąć w Twoim budżecie tyle, że jest większy 5,5 cala, sam jednego zamawiałem i sprawuje się dobrze (z tego co