Wpis z mikrobloga

@mattttx: bardzo estetycznie wyszło. Jedna drobna uwaga, na ipadzie strzałki lewo - prawo do przeglądania kolejnych projektów, nakładają się na tekst
@KMiklas: racja, dzięki!
@kyloe: dziękuję. Troszkę miałem taki zamysł. Nie mam jednak dostępnego ani ipada, ani iphone'a i nie byłem w stanie skontrolować zachowania elementów interfejsu na iOS-owym Safari.
@designr: identyfikacja wizualna/księga znaku/każda możliwa poligrafia.
@designr: nie jestem nieomylny, wciąż się uczę. Jak według Ciebie bym mógł to zgrabnie ująć? Tak po prostu, to same zlecenia i ich zakres warunkują przecież to, co można zaoferować. O tym, że nie wyczerpałem pojęcia brandingu wiem, czytałem o tym ile się w tym zawiera, jednak pewnych rzeczy w pojedynkę się nie zrobi, a portfolio indywidualne, które przyda się do podjęcia stałej pracy, przydałoby się zbudować :)
@mattttx: najprościej - systemy identyfikacji wizualnej.

Zgadza sie, natomiast jesli przyszedłbym do Ciebie z zadaniem zbudowania pełnej strategii wizualnej wraz z architektura marki, podjąłbyś sie tego? Zapewne nie, bo strzelam ze pojęcia o tym nie masz. Dlatego w taki przypadku to nie zlecenie jest ograniczeniem, ale twoja wiedza. I nie winie Cie za to, nie wszyscy wiedza wszystko od małego, ale nazywajmy rzeczy takimi jakie są.
@designr: Dobry pomysł, dziękuję!

Nie podjąłbym się, tu masz rację, chociaż pojęcie - i tu Cię zaskoczę - jakieś bardzo podstawowe o tym mam. Wiem już, na co powinienem zwrócić uwagę przy nauce, przyda mi się to na przyszłość. Dzięki jeszcze raz.