Wpis z mikrobloga

Z cyklu opowieści z serwisu ISP

Cześć 3 #januszebiznesu - poprzednia TU

Więc exszefu postanowił odpisać do Janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobno odpisał już w zeszłym tygodniu, ale byłem tam dopiero dzisiaj więc znowu mam informacje z obu stron bo odpowiedź na odpowiedź już dostarczona ( )

Pójdę na łatwiznę i wkleję co odpisał ostatnio Janusz
1. 'Router nie został uszkodzony mechanicznie - spadł ze ściany i się rozpadł. Żądam wymiany na nowy i działający'
2. 'Nie posiadam zdjęć, ale załączam rysunek jak to wyglądało' - facet narysował na kartce A4 ścianę i zaznaczył wymiary oraz tą dziurę po routerze
3. 'Nie będę chodził do psychologów czy psychiatrów - nie będziecie ze mnie robić wariata. Ze mną wszystko ok. Przez Was mam teraz koszmary w nocy bo boję się o zdrowie dziecka, żeby spadający router go nie zabił'
4. 'To możecie wydrukować ulotki i roznieść po całym mieście i miastach ościennych'
5. 'Bałagam sam posprzątałem, więc nie mam faktury od żadnej firmy'
6. '1,17zł? Kpiny sobie robicie? Żądam 4 latach darmowego dostępu do internetu w innym wypadku sprawę skieruję na drogę sądową'

A teraz odpowiedź exszefa na te wymagania:
ad. 1. 'Niestety jak wspomnieliśmy w poprzednim piśmie, nie odpowiadamy za niewłaściwy montaż - urządzenie nie było montowane na ścianie przez serwisantów z naszej firmy więc nasza gwarancja tego nie obejmuje. W takiej sytuacji możemy doradzić udanie się z w/w żądaniem do firmy która montowała router na ścianie.'
ad. 2. 'Nie jesteśmy w stanie zaakceptować rysunku pańskiego dziecka, aczkolwiek gratulujemy utalentowanego dziecka. Jedynie zdjęcia uszkodzeń były wiarygodne.'
ad. 3. 'Niestety bez opinii biegłego specjalisty nie jesteśmy w stanie wypłacić odszkodowania ponieważ uszczerbek psychiczny nie został zdiagnozowany'
ad. 4. 'Niestety nie jesteśmy firmą drukarską bądź dystrybucyjną ulotki, także nie jesteśmy w stanie spełnić tej prośby.'
ad. 5. 'Jeżeli bałagan został posprzątany przez pana to bardzo nas to cieszy, że nie był on aż taki duży że była potrzebna wyspecjalizowana firma. W takiej sytuacji tą część pisma możemy uznać za zamkniętą.'
ad. 6. 'Niestety kwota 1,17zł jest kwotą przewidzianą w regulaminie, który pan zaakceptował zawierając umowę z naszą firmą. My również jesteśmy zobowiązani do przestrzegania regulaminu, więc nie możemy nic zrobić.'

Oczywiście Janusz dalej nie odpuszcza i po kilku dniach wpadł z nowym pismem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ad. 1. 'Nie wynajmowałem firmy do montażu routera ponieważ potrafię wywiercić 2 dziury i powiesić router, więc Wy musicie mi go wymienić na nowy' - chyba jednak średnio potrafi ( )
ad. 2. 'To był mój rysunek, zdjęć nie mam, ale mogę skuć ścianę do poprzedniego stanu, żeby pokazać jak to wyglądało.'
ad. 3. 'Wypłaćcie mi 5 tysięcy i moja psychika poczuje się lepiej, bez badań'
ad. 4. 'Swoje ulotki z reklamą roznosicie, więc z przeprosinami też możecie'
ad. 5. 'Jaką zamkniętą? A kto zwróci za zużyte środki czystości i wodę?'
ad. 6. 'Jaki regulamin? Ja go nigdy nie czytałem, więc mnie nie obowiązuje. Dalej domagam się darmowych 4 lat, w innym przypadku skieruję sprawę do sądu, bo to są kpiny z ludzi.'

Exszefu stwierdził, że nie odpisze mu już bo to gorsze niż kopanie się z koniem, ale podpuszczaliśmy go żeby jednak odpisał bo przynajmniej można się ponabijać i jesteśmy ciekawi czy facet faktycznie wykuje sobie dziurę i zrobi to zdjęcie. ( )

#truestory #pracbaza #pracauisp - obserwuj po więcej
  • 27
ad. 6. 'Jaki regulamin? Ja go nigdy nie czytałem, więc mnie nie obowiązuje. Dalej domagam się darmowych 4 lat, w innym przypadku skieruję sprawę do sądu, bo to są kpiny z ludzi.'


@DemptD: Jak ja to kocham. Nie czytałem co podpisałem, więc mam to w dupie xD