Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja to zobaczyłem na własne oczy. Godzina 7:10 idę wyjątkowo po bułki na śniadanie do Kauflanda a tam kolejka przy kasach na 40 m. Ludzie się kotłuja, zniecierpliwieni, niektórzy widać, że z ulgą na twarzy stoją bo się im udało. Jaki to biznes zrobili? Ano kupili cukier po 1.36 zł kg. Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku. A tyle średnio załadowanie w koszyku. Może chcą to w spadku zostawić Brajanowi, albo zwyczajnie slodza łopate do kawy. Cebula głęboko siedzi w narodzie. #cebula #januszebiznesu #dziendobry #polakicebulaki pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (127)

85/100 dni w koszuli
    #koszuledotera #pierwszyatencjuszwykopu #ubierajsiezwykopem #atencyjnyniebieskipasek

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (49)

Szukam partii która :
    Obniży podatki
    Bedzie wolnościowa
    Zalegalizuje marihuane
    Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
    Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
    Zniesie rozdawnictwo
    Zniesie absurdalne podatki na paliwie
    Zezwoli na handel w niedziele
    Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
    Wypierdolib3/4 urzędników i zniesie papierkologie
    Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
    Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
    #pytanie #4konserwy #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (65)