Wpis z mikrobloga

Kto jest jednym z najwiekszych ruskich trolli w PL, Aaron Szechter i jego portal wyborcza.pl

Mozemy znalezc tam takie odezwy jak "DZIĘKUJEMY BRACIA MOSKALE".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/apel-michnika-dziekujemy-wam-bracia-moskale/yk8bt


Apel redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" ukazał się w dzisiejszym wydaniu gazety, zarówno w języku polskim i rosyjskim.



Dziś na krwi przelanej 70 lat temu w Katyniu i w sobotę pod Smoleńskiem rodzi się autentyczna polsko-rosyjska wspólnota losów. Dziękujemy wam – bracia Moskale


Gazeta wydawana w PL po rusku, wat ... ?


Dziękujemy wam - Bracia Moskale - za współczucie, zrozumienie, spontaniczne akty solidarności i wszelką pomoc w związku z katastrofą.



"Gazeta Wyborcza" o Moskalach pamiętała również przy innych okazjach. 9 maja 2010 r. "GW" brała udział w akcji pod hasłem "Zapalmy świeczki na grobach żołnierzy radzieckich".


Kto zapalał swieczki ruskim sołdatom ?

Cala zbieranina oplacanych ruskich trolli.


czestniczyli w niej oprócz Adama Michnika m.in. Andrzej Wajda, Seweryn Blumsztajn, ks. Adam Boniecki, Włodzimierz Cimoszewicz, Rafał Dutkiewicz, Hanna Flis-Kuczyńska i Waldemar Kuczyński, Agnieszka Holland, europosłanka PO Danuta Hübner, wicenaczelny "Gazety Wyborczej" Jarosław Kurski, Kazimierz Kutz, Krystyna Janda, Tomasz Nałęcz, Stanisław Obirek (były ksiądz), Daniel Olbrychski, Daniel Passent, dziennikarz "GW" z Moskwy Wacław Radziwinowicz, Aleksander Smolar z Fundacji im. Stefana Batorego, Kazimiera Szczuka, Jacek Żakowski i nieżyjący już abp Józef Życiński.


Podczas gdy Polscy rozmontowuja pomniki ruskich bandytow...


w listopadzie 2010 r. Tomasz Nałęcz w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego ufundował w Ossowie pomnik żołnierzom sowieckim.

Zachowanie Rosjan po tragedii w Smoleńsku całkowicie przeczy tezom tych, którzy twierdzą, że zbliżenie Polski i Rosji jest niemożliwe. Zobaczymy, co przyniesie czas, ale pojednanie polsko-rosyjskie ma szansę z płonnego marzenia przemienić się w realny fakt.


Jacy dobrzy Rosjanie ! Przyjaciele !

I na koniec, glosnik podkresla, ze ruscy często w swojej propagandzie odnosza sie do sentymentu słowiańskiego.


Widać my - Słowianie - musimy się najpierw porządnie nacierpieć i mocno napsuć sobie krwi, żeby coś zrozumieć i wyciągnąć z tego wnioski.


Ps. Na wypierdczej ukazaly sie dwa podobne teksty na ten sam temat. Jeden Michnika i drugi Wojciechowskiego, jakby ktos nie mógł znalezc cytatow.

Jeszcze to rozwala:

I otwartość strony rosyjskiej na współpracę z polskimi ekspertami przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy.


http://wyborcza.pl/1,75968,7777196,Cos_drgnelo_w_naszych_sercach___wersja_rosyjska_.html


http://wyborcza.pl/1,76842,7760672,Dziekujemy_wam__bracia_Moskale.html

#4konserwy
#neuropa
#ruskapropaganda
#60kopiejekzawpis
Laserade - Kto jest jednym z najwiekszych ruskich trolli w PL, Aaron Szechter i jego ...

źródło: comment_DzSLQYMwLE0dCLj5CDCpE0RQIdvHB80A.jpg

Pobierz
  • 21
@Laserade:



Mialc powiedzenia np.


To, co widzimy w Rosji, to jest liberalny autorytaryzm. To wielki postęp w porównaniu ze Stalinem i z Breżniewem. Rosja jest europejskim państwem kochającym wolność. Choć rosyjscy inteligenci mają w głowach obsesyjne idee Błoka, że są Scytami i Azjatami. Patrzcie na nas! (Michnik groźnie wytrzeszcza oczy). Nikt nas w świecie nie rozumie! Jesteśmy inni! Powiedział mi kiedyś Żenia Jewtuszenko: "ty, Adam, nie rozumiesz, co to takiego człowiek
@Laserade: Naprawdę? Usuwasz mój wpis bo podałem daty powstania przytaczanych przez Ciebie artykułów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie mem, to komiks. Nie załapałeś. Luz. zrobię własny wpis, podlinkuję Twój wpis, niech idzie w świat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ospen: wpisz sam tekst - zostanie, wstawiaj jakies memy, usune.

Taka jest zasada w moich wpisach, mozna wstawiac dane jak tabele itp, ale nie smieszne obrazki.
Ponadto odpowiedzialem ci, widac kontekst mozesz wstawix jeszcze raz daty jak masz chec.
@Laserade:

Taka jest zasada w moich wpisach, mozna wstawiac dane jak tabele itp, ale nie smieszne obrazki.


A ten michink na kremlu z jakims noworyszem to jest tabela czy wykres? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ospen: jakiś random, co, takie dziwne, ze ktos sie zgadza ? Wstawiłem takie zdjecie, zeby zobrazowac, bo nie moglem znalezc z ich talk showow.
Wpis z obrazkiek jest chetniej ogladany.
I odnos sie do tematu.
@Laserade: A jak ten obraz ma przemawiać za tym, że Michnik jest "ruskim trollem"? Bo był w Moskwie i publikuje na stronach swojej własnej* gazety zdjęcie stamtąd? Pół świata ma takie zdjęcia. Ty chcesz na siłę czymś poprzeć swoją TEZĘ.

*spółka medialna
@Ospen: pzemawiac m tresc, obrazek ma obrazowac, chcesz dodac cos ODNOSNIE TEMATU, czy kwestie formalne dot. posta ?
Bo na to drugie nie mam checi ani czasu, idz ponarzekaj na Jezusa jak nie masz co robic.
@Laserade: Widze, że nie znajdujesz kontrargumentu, a kiedy powiedzieć Ci wprost, ze to co robisz jest aż nazbyt czytelne - zmieniasz temat, szkoda mojego i Twojego czasu. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ospen:

No błagam. Wracaj pod stół ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja też błagam, żebyś zostawił zwyczaje domowe dla siebie.

To Twój zielony adwokat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pytanie nie miało związku z dyskusją, to ci odpowiedziałem. Oj przepraszam, "ujadałem".