Wpis z mikrobloga

@RobaxX: Ha, po co, nie interesowało Cie czasem jak coś zostało zrobione? Wiem jak to wygląda w domu i wiem też że nie do końca tak samo wygląda to w browarze.
@Brytus: No zwiedziłem kilka browarów i nic specjalnego się nie dowiesz. Poszczególne kroki takie same jak w domu tylko wszystko zautomatyzowane i na większą skalę.

PS. tyle, ze w koncerniakach dowiesz się, że ich piwo najlepsze :D
@Brytus: No to od ręki wejdziesz do Tyskiego i Żywca. Raciborski jak zorganizujesz całą grupę. Cieszyński jak jakaś impreza jest czy to w Cieszynie czy na Zamku, ja zwiedzałem przy okazji industriady. Żywiec super muzeum ale reszta dramat. Tyskie, takie sobie muzeum, nawet dobre piwo ale dużo lepiej zorganizowane zwiedzanie z lepszymi przewodnikami. Racibórz nie warto jechać. Cieszyn meeegaaaa ze względu na ludzi, którzy oprowadzają. Duża wiedza, bez ściemniania, dużo historii
@RobaxX: Tylko mi o kraft bardziej chodziło... wiesz coś w stylu Stu Mostów, tylko nie wiem czy wycieczka polega na podgladaniu jak warzą czy tylko oprowadzi mnie ktoś i poopowiada. Chciałbym zobaczyć od kuchni jak się warzy piwo w browarze rzemieślniczym, koncerny mnie nie interesują tak szczerze, nie pije i nie doceniam.