Wpis z mikrobloga

@CrtZ: Korwiniści zakłócali wiece Komorowskiego i jednocześnie nie zakłócali wieców Dudy, co w sytuacji ponad 10-letniej walki PO i PiS doprowadziło oczywiście do wygranej Dudy, dzięki czemu PiS miał potem ułatwioną wygraną w wyborach parlamentarnych. Niestety, korwiniści tego nie rozumieją i twierdzą, że atakowanie PO i Komorowskiego przy jednoczesnym braku ataków na PiS i Dudę nie przyczyniło się do wygranej tych drugich xD
@takniejest: sorry, ale ciagle mam w pamieci co oni tutaj wyczyniali przed wyborami. Cos im padlo na lby i niby liberalowie popierali pis, ktory przeciez nie ukrywal hasel socjalnych.
Mieszkanie prawem, a nie towarem


@CrtZ: Kilka razy przeczytałem cytat Kaczego który wstawiłeś i nadal nie mogę ogarnąć co to ma wspólnego z twoim urojeniem?
Wiesz ja tam nie mam nic przeciw, że zarzucasz kaczce zapędy socjalistyczne gospodarczo (zwłaszcza że w podobnym tonie na temat mieszkań wypowiadał się w 2007r) jednak dziwne ewolucje myślowe które uprawiasz jakoś go bardzo nie dyskredytują.
Morza powiedzieć że zarzucasz mu to co sobie sam wymyśliłeś
@CrtZ: Polskie prawo odnośnie mieszkań już w tej chwili gwarantuje mieszkania socjalne. Pieprzenie że to "prawo człowieka" uznaję jako masło maslane. Mieszkania są w ten sposób traktowane od ponad 25 lat i to chyba jeszcze za PRL tak było.

Jednak jeśli by ktoś zaczął pierdzieć by mieszkania były prawem a nie towarem (np: nacjonalizacja prywatnej własności) wtedy bym się zmartwił. Jednak to akurat historia też pamięta (ci od sierpa z młotem
Polskie prawo odnośnie mieszkań już w tej chwili gwarantuje mieszkania socjalne.


@FlaszGordon: Po pierwsze - gwarantuje mieszkania, mieszkania socjalne to jeden z rodzajów mieszkań dostarczanych państwowo. Po drugie - ciekawe w którym momencie rozwoju człowiek zaczyna odróżniać teorię od praktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)