Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nic mnie z rana tak nie drażni. Jedziesz sobie spokojnie autem, słuchasz radia. Nagle słyszysz dźwięk syreny alarmowej, patrzysz w lusterka za karetką czy policją, mijają 3 sekundy i łapiesz się na tym, ze to z radia. Tak samo dźwięki trąbienia czy kolizji. Czemu nie można zakazać czegoś co wprowadza taką dekoncentracje i irytacje
  #muzyka #radio #zalesie #999 pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Wczoraj odbyła się pierwsza rozprawa wytoczona przez Katarzynę Pikulską #tvpis o zniesławienie (wykorzystanie prywatnych zdjęć z misji jako wakacje egzotyczne). Oddalenia powództwa w całości i zasądzenia kosztów sądowych domaga się TVP. Sąd się na to nie zgodził i odroczył rozprawę do 16 kwietnia. Ale to co najważniejsze IMO to zeznania Ziemowita Kossakowskiego:

  - Dostałem polecenie, by szybko napisać coś na rezydentów. Podesłano mi wszystkie potrzebne materiały i linki, twierdzono, że są zweryfikowane - wyjaśnił Kossakowski podczas pierwszej rozprawy w procesie o ochronę dóbr osobistych Pikulskiej.

  - Wykorzystano mnie jako narzędzie do ataku na rezydentów. Miałem wtedy 22 lata, byli dziennikarze dużo bardziej doświadczeni – przyznał Kossakowski. Tłumaczył, że napisany przez niego tekst trafił w ręce wydawcy oraz szefa portalu TVP Info Samuela Pereiry. – Jako dziennikarz podlegam wydawcy i szefowi serwisu. Ja oddałem produkt, to w ich kompetencji było dalsze nadzorowanie tekstu. To oni przeczytali go, zredagowali i dopuścili do publikacji – stwierdził

  "twierdzono, że są zweryfikowane" - czyli dzban nawet nie wykonał żadnej pracy dziennikarskiej, a jedynie złożył do kupy garść paszkwili dostarczonych mu przez przełożonych. Takich dziennikarzy właśnie chcą w TVP, ślepo wykonujących zlecenia bez żadnej refleksji nad tym co piszą.

  #dziennikarstwo #neuropa #polska #sluzbazdrowia #medycyna
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  wykreślanka na największego polaka: głosuj na tego który ma odpaść

  wczoraj pechowe 4 miejsce zajął Robert Kuriwica otwierając przed nami emocjonującą walkę o podium... kto zajmie trzecie miejsce i zdobędzie brązowy medal?? Człowiek który obalił komunę i przez ponad 20 lat przewodził kościołowi katolickiemu? Człowiek który wyjebał ponad 150 m w Willingen? Czy może ten który strzelił 5 bramek wolfsburgowi??

  #najwiekszypolak #wykreslanka #glupiewykopowezabawy #polska #zaankietytrzebaplacic
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)