Wpis z mikrobloga

@estemen: Nie wiem jak wypadal N7 z VR bo byl krotko na rynku ale S7 + Gear to chyba najlepszy wybor. Miales juz jakies doswiadczenie z VR czy lecisz "by sie zaskoczyc"?
Czego oczekujesz? Gier, ogladania filmow lezac glowa do sufitu czy roznego rodzaj "experience"?
Testowałem jakiś czas temu Cardboard, ale drastycznie niska wygoda w połączeniu ze słabą rozdzielczością (mniej niż full hd) nie wywarły na mnie dużego wrażenia. Mam nadzieje, że wspomniane połączenie zagwarantuje lepsze odczucia. Interesuje mnie różnego rodzaju experience. Tak nawiasem mówiąc to jestem też gorąco zainteresowany zbliżającym się VR od Lenovo ale do tego czasu chciałem kupić ten zestaw, zwłaszcza, że i tak planowałem już zmienić telefon, także nie byłby to zakup wyłącznie
@estemen: Jest duzo lepiej niz Cardboard ale tez pamietajmy ze to urzadzenie mobilne. Ja bylem zadowolny gdy kupowalem ale przez polroku nie ruszalem go bo zamiast jakis lipnych gier (sa tez i warte swoich pieniedzi) to scena VR poza b. dobrym QuakeVR nie ma innych klasycznych gier a takiego Q ile mozna ogrywac? Plus to ze wsparcie hd textur, mozliwosc gry w multi (2 VRy a PC to host), i multum
@estemen: Cardboard cardboardowi nierówny, są takie, które mają porównywalną jakość do GearVR, szkoda tylko że nie jest to tak świetnie zaprojektowany system jak "home" w GearVR, nie ma touchpada, jest tylko jeden przycisk, aplikacje są dużo mniej dopracowane, ale oprócz ceny jest jeden plus, jeśli jesteś jedym ze szczęśliwców, których mózgowi nie przeszkadzają duże opóźnienia(bo niektórym od tego się robi niedobrze), to możesz pobawić się ze streamowaniem gier z PC, są
@estemen: ja tam powiem że GearVR to niezastąpiony towarzysz na dłuższych podrózach - siedzisz w kinie i elo, teraz jeszcze ANCowe słuchawki będę miał to będę się cykał czy nie ominąłem przystanku xD