•  

  Hej!

  Jak już pewnie wiecie dołączył do nas Dyskont Książkowy Aros.pl , który przekazał nam dwa egzemplarze książki "Nie posiadamy się ze szczęścia" ~Fowler Karen Joy

  Zgodnie z zasadami współpracy #wykopolka z księgarniami, jedną puszczamy w tym promocyjnym #rozdajo a druga wyląduje niedługo na Wykopółce.

  Kim jest nasz dobroczyńca?
  Aros to pierwszy w Polsce internetowy dyskont książkowy, oferujący swoim Klientom bardzo szeroki asortyment książek w możliwie najniższych cenach. Ich celem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi połączonej z atrakcyjną ofertą cenową, szybką realizacją zamówień i dostawą pod wskazany adres profesjonalnymi firmami kurierskimi oraz możliwością odbioru paczek z Paczkomatów Inpost.

  Więc jeśli szukacie książek tanio, gorąco polecamy ten dyskont. Więcej dowiecie się na Fanpage księgarni oraz na stronie księgarni w serwisie (Której swoją drogą musimy nieco poprawić design, liczymy że uda się już jutro! ;))

  Zasady #rozdajo
  1. Losowanie wśród plusujących ten wpis przez mirkorandom
  2. Data losowania piątek, godzina 12:00
  3. Zielonki, uwaga... biorą udział! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  4. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w ciągu 24h robimy reroll.
  5. Zwycięzca oprócz adresu wysyłki podaje również e-mail na wypadek gdyby księgarnia chciała się z nim skontaktować.
  6. Paczka będzie wysłana bezpośrednio z księgarni Aros

  Nie chcemy zawracać księgarniom głowy zdjęciami weryfikacyjnymi, uznajemy że Wykopółka jest już dostatecznie zaufana żebyście wiedzieli, że nie lecimy w balona.

  A więc gotowi, start! ʕ•ᴥ•ʔ

  #wykopolka #rozdajo #rozdajoksiazki #ksiazki #ksiazka #czytajzwykopem

  źródło: ksiazka.jpg