Wpis z mikrobloga

#kluby #podrywajzwykopem #rozowepaski
Ktoś może mi powiedzieć jak w klubach podrywa się dziewczyny? Dla mnie klub to zawsze marnotrawstwo czasu i pieniędzy, a i #!$%@? omc był kilka razy(sfrustrowany niepowodzeniami nie odpuszczam), dwa razy tłumaczyłem się ochronie... W skrócie dziewczyny, z którymi rozmawiam mówią, że są zmęczone, żebym dał im spokój xD, jeśli w ogóle jestem w stanie nawiązać jakiś kontakt, bo też nie wiem jak, bo za głośno przecież. Jeden jedyny raz uzyskałem nr telefonu od jakiejś 17latki i to by było na tyle. Można prosić o procedurę w krokach?
  • 12
@straggler
1. Jak masz pieniądz to stawiasz drinka potem prosisz do tańca i można pogadać.
Minusy: drinki w klubach są drogie, laska pomyśli że jej czegoś dosypałeś, trzeba umieć tańczyć.

Plusy: jeżeli umiesz tańczyć jest czym zaimponować, po alkoholu zawsze lepiej się gada

2.Podchodzisz i prosisz do tańca. Przedstawiasz się i nawijasz jakieś makarony że ładnie wygląda z kim jest na imprezie i tak dalej. Imponujesz jej że potrafisz tańczyć i wtedy
@straggler: Tu nie ma żadnej filozofii. Jak podchodzisz in real to liczą się tylko 3 rzeczy.

- kobieta musi być dostępna seksualnie - czyli chętna, sama na poszukiwaniach
- musisz się spodobać fizycznie jej, ale też z głosu później - najlepiej więc wypatrywać czy na nas zerka, uśmiecha się i takie sygnały mieć na uwadze- inaczej wyjdziesz na natręta
- mowa ciała = pewność siebie (choć tu akurat jest różnie, niektóre
@straggler idź na parkiet, zacznij tańczyć. Spogladaj na dziewczynę, bądź uśmiechnięty, jeżeli odwzajemni uśmiech no to już wiesz, że możesz podejść bliżej. Wyciągnij ręce, spytaj czy zatanczy ;)
@straggler: Podchodzisz do laski i mówisz "zauważyłaś tę ironię - ludzie muszą chodzić do klubów, żeby poznać kogoś z kim mogą wreszcie zostać w domu i nie chodzić do klubów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)