Wpis z mikrobloga

@Potfur: haha :P ja używam 8.1 bo był z lapkiem, 10 próbowałem ale już wolę tą 8 bo szczerze mówiąc nie mam z nim problemów poza sterownikiem od karty sieciowej, który raz na jakiś czas wywala bluescreen, ale na 10 jest to samo
@GrindujTopy: Ja ogarniam jakiegoś lapka, na którym, po przywróceniu danych z recovery, jest Windows 8 i już chyba z 5 godzinę walczę z aktualizacjami. Przed kilkunastoma minutami wyskoczył mi monit, że wsparcie dla Windows 8 jest zakończone i mam aktualizować do 8.1. Ale jak mam czekać kolejne godziny to już wolę od razu przejść na 10.
@Potfur: ja akurat jestem z tej grupy ludzi, którzy nie robią aktualizacji systemu dopóki nie wyjdzie service pack bo moim zdaniem jak mam złapać jakiś syf to czy zaktualizuję czy nie to niewiele zmieni, praktykuję to od czasów windowsa xp i nigdy nie musiałem jeszcze robić formata a gdy aktualizowałem to zdarzały się problemy. wiem, że może świadomie zostawiam tylną furtkę ale do logowania w banku itp. mam smartfon, którego aktualizuję
@Potfur: ja też tęsknię za 7, lecz jak już mam legalną kopię 8.1 to nie będe rezygnował na rzecz pirata. oczywiście, 10 z tego co zauważyłem przypada do gustu osobom mniej ogarniętym w komputerach, a jak włączysz tryb tabletu to już całkiem dla każdego dosłownie