•  

  Dokładnie 2 lata temu (22.01.2015) ogłoszono powstanie nowej partii: KORWiN (obecnie Wolność - trwa rebranding), po tym jak JKM został wyrzucony z funkcji prezesa Kongresu Nowej Prawicy.

  Od tego czasu:
  - 4.76% - blisko wejścia do sejmu
  - sondaże wciąż na bardzo niskim poziomie 2-4%
  - profesjonalizacja w kwestii wizualnej (grafiki, spoty reklamowe)
  - zmiana nazwy na Wolność i nowa identyfikacja (logo aktualnie tworzone przez jednego z najlepszych grafików w Polsce; nowe domeny)
  - RiGCz, czyli: dr Sławmir Mentzen - praca merytoryczna partii, projekty wolnościowych ustaw
  - ponad 16 mln zł subwencji [rocznie 4 171 704 zł] (wygrana w Sądzie Najwyższym z PKW w sprawie jej odebrania)

  #wolnosc #korwin #knp #2zdrajcy #4konserwy #polityka

  źródło: wws.jpg

  •  

   @jasieq91: Ech, aż mi się zatęskniło za tym starym wykopem, gdzie Korwin był bogiem, a gdy wstawał z krzesła to za 10 minut na głównej było znalezisko "Korwin masakruje grawitację". Przynajmniej było zabawnie, a nie przykro jak teraz.

  •  

   sondaże wciąż na bardzo niskim poziomie 2-4%

   @jasieq91: I tak więcej niż KNP bez krula.

   ponad 16 mln zł subwencji (wygrana w Sądzie Najwyższym z PKW w sprawie jej odebrania)

   @jasieq91: Tę kasę dopiero co dostali, poparcie też może być niskie, gdyż niewiele o nich w mediach słychać.

  •  

   @ppiasq: Bez obaw, przyjdzie okres wyborczy to kuce się znowu zmobilizują + teraz jeśli będzie trzeba, to stać ich na opłacenie paru "trolli internetowych".

   @Kaczypawlak: W 2013r. Nowa prawica miała cały czas 2%. W 2014 też większość czasu tak było, dopiero pod koniec roku zaczęło czasami wzrastać do 4%, a w końcu w wyborach dostali 7%. Dzisiaj mamy pod tym względem trochę lepszą sytuację + kasę + fakt, że skutki działań PiSu zaczną być widoczne pod koniec ich rządów, a PiS z winy platformy wciąż zagarnia sporą część elektoratu młodych.

  •  

   Dzisiaj mamy pod tym względem trochę lepszą sytuację + kasę + fakt, że skutki działań PiSu zaczną być widoczne pod koniec ich rządów, a PiS z winy platformy wciąż zagarnia sporą część elektoratu młodych.

   @Dorogon: Jednak skąd wiesz, że Ci ludzie poprą NP, a nie znowu N albo PO lub coś nowego z czym Magdalenka wyskoczy jak z Ruchem Palikota w 2010 roku? Poza tym istnieje Kukiz, są ze sobą bardzo zbieżne, jednak nie identyczne pod względem postulatów. Kukiz popiera więcej ludzi niż prawicę. Ja sam głosowałem na KORWIN ostatnio.