Wpis z mikrobloga

Informacje w sprawie dziwnego wypadku tigera w 2014 i jego takiej nagłej odmiany. popytałem znajomych co tam się faktycznie stało, że uszatek po pół roku przerwy niby pobytu za granicą jak sam twierdzi, wrócił poturbowany z dziwnymi bliznami na głowie przypominające takie po rozcięciu butelką. Znajomy co mieszka aktualnie w Łodzi i wie trochę więcej o Mateuszu niż ja postanowił mi udzielić parę bardzo przydatnych informacji.
Cytuję: ''Bonzo #!$%@?ł mieszkanie, a właściwie pozwolił na to, żeby Wuwunio mu je pomazał, został z tego mieszkania wyrzucony przez właściciela z tego powodu i nagrał film o tym, że właściciel to #!$%@? i nie docenił autografów celebryty na jego ścianach (serio tak mówił), a poza tym #!$%@?ł, że właściciel ma nielegalnie podpięty prąd poza licznikiem - czyli kradnie prąd i żeby nie wynajmować tego mieszkania podając jednocześnie dokładny adres i numer mieszkania. Właścicielnajpierw sprzedał mu kontrolnego plaskuna, bo Bonzo nagrał ten słynny film w którym prawie płacze i mówi, że wszystko z tym mieszkaniem jest okej, a za kilka dni już nagrał drugi film w którym mówi znów o tym, że właściciel kradnie prąd. Za coś takiego jest w #!$%@? grzywny i długi pobyt w więzieniu, więc właściciel naprostował Bonza mocniej i Bonzo wylądował w szpitalu, a właściciel wylądował prawodpodobnie w więzieniu (Bartuś i Daniel, jeden właściciel, drugi prawodopodbnie kolega lub osoba z rodziny), dlatego nagle po "powrocie" Bonzo nagrywał filmy w których kozaczył i mówił, że im tak #!$%@?ł, że #!$%@? ze strachu z Łodzi, to że właściciel wylądował w więzieniu może świadczyć o tym, że w mieszkaniu pozostało wiele mebli i innych rzeczy i drobny sprzęt. A ten właściciel kiedyś wyjdzie z pierdla.''
Wygląda na to, że to jedyny i prawdziwy scenariusz tamtego zdarzenia, a nie jak sam twierdzi Melin, że to jakiś wypadek na budowie. Na koniec dam zdjęcie podglądowe jakby ktoś nie widział i ten tajemniczy filmik niby z powrotu z za granicy. Link do filmu przed wyjazdem za granicę tu jeszcze normalnie mówi: https://www.youtube.com/watch?v=P68NIwq7CRU A tu filmik po powrocie niby z zagranicy już nie potrafi składać zdań: https://www.youtube.com/watch?v=qwxRC9RUMus

#bonzo #uszatylump #klejnotmopsu #kobra #melin
  • 11