Wpis z mikrobloga

Jako, że przed chwilą pod tagiem był post o IDE, lecz autor był chamski i po udzieleniu mu pomocy usunął post wrzucam tutaj screena. Może nie była to bardzo wartościowa dyskusja, ale #!$%@?łem się, bo napisałem odpowiedź, gdzie wymieniłem masę ide i edytorów, a on usunął post.
taguję tak jak on: #html5
Pobierz k.....n - Jako, że przed chwilą pod tagiem był post o IDE, lecz autor był chamski i p...
źródło: comment_UIbV6YKfsSyv9XG9EgEwQeIzM6a0i9gL.jpg
  • 7
wrzucam jeszcze raz swój komentarz, bez wzmianek o imigrantach, bo nie chcę tutaj wywołać wojenek politycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i zapomniałbym: większość IDE od jetbrainsów nadaje się do webdevu, dedykowany jest webstorm- używałem, polecam! świetne ide. oprócz tego możesz spróbować niektórych javowych, nie, żebym polecał, ale da się- eclipse i netbeans. z notatników to dla (bardzo) mało wymagających notepad++. Z polecanych przeze mnie notatników to
@kuskoman: A czekaj. Ja nawet nie dostałem od Ciebie powiadomienia, bo już usunąłem post;p sorki i dzięki za komentarz. Spróbuje tego webstorma, co jeszcze kolega @Arveit polecał.
No i weź, nie mów, że hamski ;p Bo jak ja miły człowiek :D
@kuskoman: Ja powiem Ci zawsze zanim wyślę wiadomość to robie CTRL+A, później CTRL+C. Bo ile razy to już napisałem wywód na A4 a okazywało się, że post już nie istnieje xD

#edit Sprawdzam sobie powiadomienia, i chyba teraz jest tak, że jak usunie się wpis to znikają do niego też powiadomienia. Chyba, że zawsze tak było. :<
@herejon: przy okazji jeśli nie jesteś studentem i nie potrzebujesz webstorma do pracy polecam szukać pod hasłem webstorm EAP
jeśli jesteś studentem to przysłlugują Ci duże zniżki, albo całkiem darmowy webstorm, nie pamiętam
edit:

zawsze tak było

zawsze tak było