Wpis z mikrobloga

Widziałem w #lidl jakiś robot sprzątający z Viledy, natomiast w necie poczytałem, że generalnie nie warto tego modelu kupować. A w sumie nakręciłem się na coś takiego. Czy kojarzycie może co warto w tej cenie do ~500zł kupić czy w tym budżecie to nawet nie ma co startować? Kiedyś widziałem, jak ktoś chwalił się tutaj jakimś chińczykiem w podobnej kwocie. Może coś wartego uwagi jest na #aliexpress?
  • 13
@jarpen1234: zachodzi, ale łatwo się czyści. Jak masz dywany do jest super, a jak nie, to wtedy lepiej mopa - ale tutaj muszę zaznaczyć, że mopa nie znam, a opinie są o nim różne, z przewagą "słaby gadżet", choć niektórzy są zadowoleni.
@ekanwro: W takim razie skłaniał bym się ku A4. Tylko coś ali nie ułatwia zakupów. Wybieram Niemcy jako kraj wysyłki, pole "wybierz wtyczkę" się wyszarza, a po kliknięciu w "Kup teraz" wywala na czerwono, że wtyczki nie wybrałem ( )
@jarpen1234: bo na ali nie ma aktualnie żadnych ILIFE'ów z EU. Sprzedawca, który miał je 11.11, obiecał, że zamówił dostawę do magazynu w Słubicach, ale jeszcze nie dotarła.
Bywają na gearbest, ale nie rozkminiam ich zatowarowania. Aktualnie też chyba nie ma. Trzeba czekać i sprawdzać, albo brać z Chin i ryzykować VAT/cło.