Wpis z mikrobloga

No zaraz mnie coś trafi... :D Ma ktoś email do pomocy Gmail? Serio nie da się z Gmaila odzyskać wiadomości roboczej? Edytowałem wiadomość na telefonie, jednak ostatecznie nie chciałem wprowadzać zmian i dałem opcje odrzuć... (bo jak niby odrzucić same zmiany na telefonie? Klawisz wstecz zapisuje zmiany :/ ) I teraz czytam, że niby nie ma możliwości odzyskać takiej wiadomości... Musi być w tych czasach :P W internecie nic nie ginie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po odrzuceniu po kilku sekundach wyłączyłem synchronizację, ale jak sprawdziłem po godzinie na komputerze to już za późno.

  • 4
@zenon-kowalewski: google pewnie wszystko sobie zachowuje, ale wątpię by zwykłemu użytkownikowi udostępnili ( ͡° ͜ʖ ͡°), już sensowniej szukać narzędzi do podglądu plików programu pocztowego, ale to nic pewnego
@wkto: Zresztą odzyskać wiadomość ze śmietnika da się, a odrzuconą wiadomość roboczą już nie? :/
Zresztą w pracy mam Office365 i tam przy odrzuceniu wersji roboczej trafia ona przynajmniej do śmietnika.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znalazłem jakiś formularz do kontaktu, w którym proszą o dokładne opisanie problemu. No fajnie, rozpisałem się na 1k znaków, tylko szkoda, że nikt tego nie czyta i po kilku sekundach przyszła wiadomość automatyczna, żebym się walił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No nic, na przyszłość będę pamiętał, całe szczęście informacje w wiadomości nie były aż tak ważne. Część pamiętam a tego co nie, to widocznie nie było mi potrzebne