Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
LVL 26 here. Czuję w środku, że jestem życiową kinder #!$%@?ą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skończone technikum, przez cały okres studiów nie podjąłem żadnej pracy. Niedawno otrzymałem pismo, że wywalili mnie z tej samej uczelni już drugi raz. Został mi ostatni semestr do zaliczenia wraz z oddaniem pracy dyplomowej. W głębi wiem, że #!$%@?łem sobie życie bo jestem leniem i chciałbym to jakoś naprawić. Chciałbym, ale nie chce mi się. Po prostu się wypaliłem.

#anonimowemirkowyznania

#studia #zycie #feelsbadman a może to #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
LVL 26 here. Czuję w środku, że jes...
źródło: comment_8m9WiGQYx4bHeemZCfkzultfhJ5TFkOl.jpg
  • 12
@measure: nie sądzę by leń przejmował się swoim życiem. A gdyby dopisał, że płacze w wyniku swoich decyzji, że zawlił bo uważał , że się nie uda, że uważał że nic go nie czeka, że przyszłość widzi tylko w czarnych barwach. I że myśli o śmierci to też byłby leniem?
@Elrondka88: Ależ co ma jedno do drugiego? Można jednocześnie być leniem i widzieć przyszłość w czarnych barwach. Ba, przy skrajnym lenistwie, z którym się nie walczy, to całkiem realistyczna wizja.

Zrozum - ja nie mówię o kimś pogrążonym w prawdziwej depresji (która jest stanem bardzo poważnym i w ogóle nie wolno tego porównywać). OP też nie - sam mówi, że wie, że zawalił sobie życie, bo jest leniem.

Niestety znam, i
@Elrondka88: OP nie pisze nic o płaczu, nic o myślach samobójczych, nic o apatii, nic o zniechęceniu. Pisze tylko, że mu się nie chce. Zobacz:

LVL 26 here. Czuję w środku, że jestem życiową kinder #!$%@?ą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skończone technikum, przez cały okres studiów nie podjąłem żadnej pracy. Niedawno otrzymałem pismo, że wywalili mnie z tej samej uczelni już drugi raz. Został mi ostatni semestr