Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pisałem miesiąc temu że moja dziewczyna coś nie chcę od ponad pół roku uprawiać seksu i nie jest zainteresowana mną w jakikolwiek sposób (także w mentalny i psychiczny, intymny sposób) mimo, iż moje zachowanie i codzienność nie uległy zmianie, teraz już wiem na 99% że #bolecnaboku XDDD chodzę dookoła bloku i nie wiem jak to rozegrać wszystko, stoicki spokój da większe pole popisu ale to chyba musiałbym dziś rowerem 100 km wyjeździć żeby nie wybuchnąć.

  Nie ma nic złego w przeglądaniu zostawionego otwartego facebooka, pamiętajcie, może wam uratować życie! Stalkujcie, szpiegujcie, sprawdzajcie - bo różowe to kurwy. Whatsappa se nawet zainstalowała tylko żeby z nim pisać żeby na FB nie było zbyt przypałowo, ale i tak jest XD Kasowanie historii przejazdów z Ubera nie we wszystkich miejscach też nie jest najmądrzejszym pomysłem na ukrywanie swojego bolca.

  Wraca z pracy o 17:00, do tego czasu nie wiem czy mam obrać opcję stoika udającego że nic nie wie czy od razu jej spakować wszystkie graty i zamówić Ele Taxi XD
  pokaż całość

  odpowiedzi (233)

 • avatar

  Siemanko byki!
  Mamy dzisiaj dla was #rozdajo #pixelday
  Spośród plusujacych rozlosujemy jedna osobę która wygra taką lampkę #r2d2 #starwars #filmy #kino
  Podoba się?
  Zostawcie nam „obserwuje” pod profilem, będzie nam bardzo miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  O co chodzi? Powinna być chyba tabliczka, że dotyczy tylko motocyklów pod ograniczeniem prędkości?
  #prawojazdy

  odpowiedzi (69)