Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co się odjebało, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko zaprowadzić do żłobka. Po pół godziny wraca i w domu czarno. Zlokalizowała, że pralka się pali. Warto zauważyć że pralka nie była włączona. Nie wiem co to by było jakby pracowała normalnie.. A winowajcą jest półtoraroczna pralka #samsung #wroclaw

odpowiedzi (232)

Dlaczego rozowe z taka piana w pysku wypowiadaja sie o testach na ojcostwo? Czy osoba ktora nie ma nic za uszami moze miec negatywny stosunek do czegosc, co z biologicznego punktu widzenia jest celem zycia dla mezczyzny? Przeciez powielenie swoich genow, to nadrzedne dobro dla samcow. Statystyki na temat wychowywania nieswoich dzieci przez mezow sa rozne, jedne zakladaja 25% inne 5% - to jest nieistotne, bo ten problem realnie istnieje. Uwazam ze testy na ojcostwo powinny byc obligatoryjne po narodzinach dziecka, sorawiloby to ze rzesza puszczalskich dziewczyn 2 razy zastanowilaby sie komu daje dupy. #redpill #przegryw #rozowepaski #zdrada pokaż całość

odpowiedzi (40)

Pozdro dla udzielających się kilka miesięcy temu pod #latowypierdalaj, zadowoleni kurwa? XD
    #warszawa

odpowiedzi (21)