Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nawiązując do wpisu dot. zwyczaju wmurowania kota w ścianę w Chinach parę osób chciało zobaczyć co się wydarzy jak wrzucimy to na grupy dla kociarzy. No więc zebrałem trochę contentu i oto skutki (w pierwszym komentarzu) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby nie było, to sporo osób, mniej więcej połowa ogarnęła, że to fake, dla was powybierałem co najlepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #ciekawostki #koty #chiny #byloaledobre #heheszki #pdk #kot #gif
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory

  Byłem z #rozowypasek na osiemnastce jej kolezanki. Wszystko super, zabawa trwa, i nagle podchodzi do mnie jej przyjaciolka z ktora sie zbytnio nie lubimy, ale mimo to zaczelismy rozmawiac.
  W pewnym momencie rzucila tekstem:
  - Wiesz, twoja dziewczyna jest o ciebie czesto zazdrosna, nawet teraz kiedy gadasz ze mna. Ale prawda jest taka, że nie ma sie o co martwic, bo i tak nie jestes w moim typie. Jestes za niski. (175)
  Odpowiedzialem krotko:
  - no a ty dla mnie za gruba

  Ta jej przyjaciolka poszla z placzem do niej i zaczela gadac jaki to ja jestem okropny i poszedl na mnie wielki foch. Chwile pozniej opowiedzialem #rozowypasek jak wygladala cala sytuacja i chyba doszlo do malej sprzeczki pomiedzy nia a jej przyjaciolka.

  Oto pytanie: czy dobrze zrobilem? Czy nie powinienem odpuscic? Wtedy nie byloby calej afery.
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Subiektywny ranking 10 najważniejszych zdjęć - symboli tego mundialu. Kolejność przypadkowa.

  1. Na pierwszy ogień - Robert Lewandowski po porażce z Senegalem nie udaje się z resztą drużyny do szatni, a idzie do swojej żony na trybunach.
  #mecz #mundial #pilkanozna

  odpowiedzi (50)