Wpis z mikrobloga

Są w Warszawie jakieś jeszcze normalne lumpeksy? Mam wrażenie, że przez modę przed kilkoma laty na lumpeksy... to z dyskontów odzieżowych, pozmieniały się w LUKSUSOWA ODZIEŻ NA WAGĘ 155,99zł/KG!!!!!! TANIO, TYLKO MARKOWE, ADIDAS, DŻONY ŁOPSAM, COPA'W #!$%@?, TUTAJ UBIERAŁA SIĘ MAŁGORZATA KTÓRA GRAŁA w 465 ODCINKU MODY NA BYCIE #!$%@?!!! Raz wszedłem do jednego w okolicy Woli/Ochoty, zwykła koszula, nawet ujdzie, podaję na wagę, a Grażyna jedna do drugiej, ej, tego nie ważymy, ta koszula 100zł. ILE?! No Panie, markowe, Pan sobie idź do sklepu i kup za trzy razy tyle, wyszedłem... potem sprawdziłem w internecie nazwę, a to jakiś chiński nonejm (,) eh #grazynabiznesu

#warszawa #lumpeks #ubierajsiezwykopem #truestory
  • 30
@Niewierny_Mops w Wwie fajny jest przy Wiartaku od strony Waszyngtona, duzy i nawet jakis wybor jest, szczegolnie duzo sportowych ciuchow. Ceny zaleza od dnia, moze byc 60/70 moze byc 20. Innych naprawde fajnych u duzych nie znam.
Osobiście naj naj polecam pojechanie do Siedlec, blisko i mozna sie obkupic za mala kase.
@Niewierny_Mops na Woli na Płockiej jakby za poczta jest kilka ciuchow ale kilka lat tam nie bylam wiec nie wiem co sie dzieje. Widzialam, ze duzy ciuch otworzyli przy Jana Pawla i Solidarnosci ale nie wchodzilam.
@Niewierny_Mops a nie wygodniej jest pojechac raz i zrobic mega zakupy niz pipciać sie po jednej sztuce za miliony monet w Wwie? Ja tam jezdze dwa, trzy razy do roku i w wiekszosci mam ciuchy z glowy,nawet latac po miescie nie musze bo ide do jednego gdzie spedzam kilka godzin.