Wpis z mikrobloga

@Ciema: hej. tydzień temu wyhaczyłem bambino v3 na dutyfre. mniej niż 500 zł. Przyszedł mail z powiadomieniem ,ze jest dostępny po 45 min zauważyłem go i kupiłem. Po 2 godzinach już był out. czekałem na zakup od października :D ale nie pilnowałem specjalnie, były conajmniej dwie dostawy. teraz już został wysłany i czekam :) yeah!
@Ciema: według każdego inaczej, dla jednego zegarek za 5000cbl, dla drugiego za 20kcbl, dla trzeciego 50kcbl, dla jeszcze innego zegarki +kilkaset tys. $
ale walenie konia do orienta bambino za 100$ to jednak lekka przesada xD
chodzi po prostu o zegarki które są dziełem sztuki zegarmistrzowskiej/jubilerskiej
@gatchweek: Kurde dla mnie bambino to jest dzielo sztuki. Martwie sie tylko, ze moze smiesznie wygladac na mojej chudej rece. Suchoklates here.
Chodzilem dzis po sklepach ale nigdzie go nie mieli wiec nie jestem w stanie go przymierzyc.

Czy ktorys z posiadaczy moze mi powiedziec/pokazac jak wyglada na chudej rece?
@gatchweek: Chodzi mi o jego wyglad. Jest kapitalny, dokladnie taki jakiego szukalem od paru miesiecy. Ale jesli to jest skrecane przez zoltkow na tasmie to jestes w stanie polecic mi cos innego co nie jest az tak masowym wyrobem ale o podobnym wygladzie? budzet powiedzmy 2k - 3k. Mozliwe jest w ogole cos w takiej cenie?
@Ciema: nie kupuj zegarków które są nowe i udają vintage. szukaj "omega geneve". za 2000-3000zł możesz mieć prawdziwy vintage watch. sam swoją sprowadziłem zza oceanu za śmieszne pieniądze i sprzedałem prawie 2 razy drożej w Polsce. szybko mi się znudziła. tylko trzeba uważać, zainteresować się tematem, spędzać dużo czasu na researchu. ważne żeby znaleźć taką omege w jak najbardziej oryginalnym stanie - sprawdzaj koronki, dekiele, mechanizmy, tarcze, wskazówki, szybke, no i
@gatchweek: Dzieki, nie wiem czy masz pojecie jak wiele dobrych rad mi dales. Jestem laikiem ale bardzo chce miec "zegarek". Widze, ze te omegi sa calkiem spoko i wcale nie sa "dla bezdomnych" (#pdk)