Wpis z mikrobloga

@alhakeem: byłem u pana Zwolaka raz. Bardzo konkretny facet i jestem przekonany, że się zna na sprawach doskonale. Prosiłem o ogarnięcie jednej rzeczy (auto kompletnie nie chciało odpalać - okazało się, że była to sprawa spalonej kostki stacyjki) i ogólny przegląd w celu wyszczególnienia usterek. Zapłaciłem 1k, auto zaczęło jeździć, przestało po tygodniu. Nie dowiedziałem się nic w temacie przeglądu. Absolutnie nie ujmuje wiedzy i fachowości, ale sytuacja mnie odrobinę przytłoczyła.
@aldc: szczerze to nie wiem jak z cenami, ja robiłem tam coś kilka razy ze 2-3 lata temu i było ok. Nie wiem jak teraz z cenami, ale mogę zapewnić, że gwiazdy na masce to ich pasja, a nie tylko praca.
@aldc: Przykra sytuacja, ja robiłem kable zapłonowe, jakieś czujniki abs/asr, termometr, antenę, radio (bo kupiłem bez) i jeszcze jakaś elektryka, gdzie szczegółów nie pamiętam. Jedynie nie zrobił podajnika pasów, bo nie ma/nie było zamienników jakiegoś modułu, a oryginał gdzieś w okolicach 2k miał kosztować i muszę nadal wyciągać rękę po pasy ;/ Tym czym się zajmował to bezproblemowo działa od zrobienia czyli 6 lat.
Tam gdzie Spiszka napisał to kupowałem części,