Wpis z mikrobloga

Londyńskie biuro podróży organizuje wycieczki do Krakowa, pod hasłem: Poczuj Wielki Smog z 1952

Dotychczas touroperatorzy umożliwiali nam wycieczki w niemal każdy zakątek globu. Ale czy są w stanie zaoferować nam podróże… w czasie? Londyńskie biuro podróży „One way ticket” udowodniło, że nie ma rzeczy niemożliwych i właśnie kończy sprzedaż last minute kolejnego turnusu smogowego.

– Jako dziecko marzyłem o podróżach w czasie – mówi William Daredeville, właściciel biura podróży „One way ticket”. – To niesamowite, że są w Europie miejsca, które pozwalają poczuć się Brytyjczykom jak 65 lat temu. Londyńczyk na pomysł wpadł po przeczytaniu w „The Guardian” artykułu ‚The air is stinking, it’s dirty’: the fight against pollution in Kraków. – Nie mogłem w to uwierzyć. Dlatego udałem się do Krakowa osobiście. Już na lotnisku w Balicach po kilku pierwszych wdechach wiedziałem, że to jest to!


http://krowoderska.pl/londynskie-biuro-podrozy-organizuje-wycieczki-do-krakowa-haslo-poczuj-wielki-smog-z-1952/

#heheszki #krakow #turystykasmogowa #pomyslnabiznes #aszkiera #smog
  • 5