Wpis z mikrobloga

Mirki, jest #afera! Kojarzycie taki serwis z płatnymi typami jak Bet4Win.expert? (fanpage: https://www.facebook.com/Bet4win.expert/)
Okazuje się, że osoby prowadzące ich fanpage starają się aż ZA DOBRZE dbać o swoją opinię i bez żadnych skrupułów usuwają posty, które mówią o niezgodności deklarowanych typów z tym co faktycznie jest (jakby nie było - niezgodność produktu z opisem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Osobiście obserwowałem to co się dzieje w ciągu jakichś 15 minut na ich stronie i cenzura jak za komuny.
Na screenie post, który też o tym mówi... i który też został usunięty xD
Ta strona chyba prosi się o jakieś dodatkowe komentarze ja jej temat... co o tym sądzicie?
#bukmacherka #bet4win #oswiadczenie #sprawadlawykopu #oszukujo czy nie oszukujo?
Pobierz mydlovplynie - Mirki, jest #afera! Kojarzycie taki serwis z płatnymi typami jak Bet4W...
źródło: comment_OvUu2wvDDVCry3nasHJhQfJR4S9ih7z6.jpg
  • 12
@mydlovplynie: jako osoba siedząca kiedyś w tej branży kilka lat - yield powyżej 10% przy dużej ilości typów jest podejrzany, bo zazwyczaj osiągają go tylko najlepsi. Tutaj jest 13,5% po tysiącu typów, zero miesięcy ze stratą - to już powinno dawać do myślenia.
Kolejną rzeczą, która daje do myślenia, jest skrzętnie ukryta nazwa i dane firmy - dokopać się można do niej dopiero gdzieś w odmętach regulaminu.
Nazwa firmy jest też
@mydlovplynie, @McAwesome, @Dirty_Digger

Już to wcześniej pisałem, więc będzie trochę "kopiuj, wklej", ale ja tej "gównoburzy" na tym forum nie rozumiem.

Jestem z #bet4win nieprzerwanie od czerwca 2016 roku (czyli praktycznie od kiedy zaczynali), zaczynałem z pakietem gold gdzie kosztował chyba coś koło 100 zł, aktualnie od stycznia 2017 roku korzystam tylko z pakietu pre-match za 120 zł, gdyż praca nie pozwala mi na granie typów LIVE. Pisząc pozytywną opinie
Pobierz lmknnozt - @mydlovplynie, @McAwesome, @Dirty_Digger

Już to wcześniej pisałem, więc...
źródło: comment_YbraFBYSiJixk7OA8MzBDx0XRFWLiFxl.jpg
@mydlovplynie: @McAwesome: @jackblackcanada:
Po pierwsze polecam zaglądnąć tutaj aby mieć ogólny zarys co się odpiedrala:
http://www.wykop.pl/wpis/20004127/bukmacherka-ktos-kiedys-probowal-typow-z-bet4win-e/

To nie jedyne miejsce w sieci, gdzie w niedługim odstępie czasu robi się zlot wielce zadowolonych klientów firmy z jednym postem, którzy to nie mają z nią nic wspólnego i piszą na jej temat pieśni pochwalne. Bardzo prawdopodobne jest, że robią to sami właściciele, albo ich znajomi, albo jakieś wafle od znajomych. Cała
@LewackiKrul ten wątek to czyste złoto, odkopali to po 2 miesiącach i zaczęła się polemika świeżych kont założonych w tym samym czasie xD
@McAwesome nieźle, pewnie jakiś pr-owiec im to napisał i lecą przez kopiuj wklej różne wersje tego xD
Jak nie wierzysz to nie wierz, ja nie mam czasu na dyskusję, skrobnałem posta na kilka tysięcy znaków, ale już nie mam czasu bo zarabiam, pacz jak zarabiam xD
Jak nie wierzysz to nie wierz, ja nie mam czasu na dyskusję, skrobnałem posta na kilka tysięcy znaków, ale już nie mam czasu bo zarabiam, pacz jak zarabiam xD


@Dirty_Digger: xDD
Nie mam nic wspólnego z firmom!
A nawali tekstu, jakieś procenty, złotówki, statystyki, #!$%@? muje skrinszoty xDD Jakiemu normalnemu klientowi chciałoby się zakładać dziesiątki kont w różnych miejscach, prowadzić wojenki, płodzić ściany tekstu, srać skrinszotami jak z rękawa itp itd