•  

  Mówiło się wiele o nagrodach które PiS zgarnął w tym roku: Człowiek Wolności - Jarosław KAczyński, Człowiek Roku - Morawiecki itd...

  Ale coś strasznie cicho było o tej nagrodzie.

  Nagroda fundacji Pro - Prawo do życia już po raz trzeci przyznała kilka dni temu tzw "Heroda Roku".

  Jak sama nazwa wskazuje - jest to antynagroda dla osób zaangażowanych w działania "pro aborcyjne"

  W tym roku nominowani byli:

  Romuald Dębski – aborter, który wystąpił w krótkim filmie oczerniającym inicjatywę „Stop Aborcji”. Propagator popularnych kłamstw na temat projektu. Zdehumanizował słownie dziecko z in vitro, twierdząc że z powodu wad wrodzonych należy je zabić.

  Barbara Nowacka – aborcjonistka i feministka, przedstawiająca w Sejmie morderczy projekt ustawy pod fałszywą nazwą „Ratujmy Kobiety”. Projekt ten zakładał zabijanie na żądanie do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku podejrzenia o chorobę, nawet do końca trwania ciąży.

  Natalia Przybysz – piosenkarka, która przed wydaniem kolejnej płyty zaczęła chwalić się aborcją dokonaną między innymi z powodu „zbyt małego mieszkania” i stabilizacji życiowej, którą miałoby zaburzyć dziecko.

  Oraz...

  Jarosław Kaczyński – prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, która przed wyborami obiecywała ochronę życia każdego dziecka. Podczas I czytania projektu „Stop aborcji” wszyscy posłowie PiS projekt poparli, 2 tygodnie później, podczas posiedzenia komisji sprawiedliwości, posłowie PiS nawet nie pozwolili przedstawić jego uzasadnienia. Wszystko wskazuje na to, że zrobili to na polecenie Jarosława Kaczyńskiego.

  Jak myślicie, kto zdobył tytuł "Heroda Roku"?

  Internauci uznali, że najbardziej na tytuł Heroda roku 2016 zasługuje Jarosław Kaczyński, który doprowadził do odrzucenia projektu „Stop aborcji”. Mordowanie dzieci niepełnosprawnych w państwowych szpitalach trwa nadal.
  Zdaniem głosujących, Jarosław Kaczyński bardziej zasłużył na ten tytuł niż dwie promotorki aborcji, Natalia Przybysz i Barbara Nowacka.


  Ostatnio wspominałem o nowym pomyśle pewnej organizacji w sprawie uniemożliwiania aborcji.

  Ta sama organizacja oświadcza w sprawie "Heroda":

  Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zzażenowaniem i oburzeniem odnosi się do faktu przyznania przez Fundację PRO – Prawo do Życia tytułu „heroda roku” prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. Podkreślamy, że zdecydowana większość obrońców życia nie podziela stanowiska Fundacji PRO w tej sprawie – przeciwnie, dla wielu z nich metody działania tej Fundacji są nie do przyjęcia. Prowokacje polityczne, które nie od dziś podejmuje Fundacja PRO (np. zestawiając i eksponując na wielkoformatowych plakatach zdjęcia posłów i zwłoki abortowanych dzieci), nie służą sprawie obrony życia i jako takie zasługują na zdecydowane potępienie.
  > Jednocześnie pragniemy podkreślić, że doceniając działania Rządu na rzecz rodziny i obrony życia (program Rodzina 500+, program Życie+), widzimy konieczność podejmowania dalszych działań w tej sprawie. Z jednej strony bardzo ważnym jest podjęcie systemowych działań edukacyjnych wskazujących na unikalną i bezcenną wartość każdego ludzkiego życia oraz uświadamiających czym jest aborcja i jak tragiczne niesie konsekwencje, zarówno dla zabijanego dziecka jak i dla matki, rodziny i całego społeczeństwa. Z drugiej strony konieczne jest wzmocnienie prawnej ochrony życia dzieci poczętych, w tym przede wszystkim prenatalnie chorych. W tym kontekście z nadzieją przyjmujemy deklaracje Jarosława Kaczyńskiego, który w ostatnich wypowiedziach podkreślał konieczność zmian prawa tak, aby chroniło ono także dzieci chore.

  Przypominamy, że w Sejmie czeka na rozpatrzenie projekt Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, gwarantujący prawną ochronę życia wszystkim poczętym dzieciom. Projekt ten został pod względem formalnym pozytywnie zaopiniowany prze Biuro Analiz Sejmowych, nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby projekt procedować. Do posłów apelujemy o podjęcie prac nad naszym projektem, a do wszystkich o zaangażowanie w budowanie cywilizacji życia. Oby rok 2017 był rokiem dalszej „dobrej zmiany”, także dla poczętych dzieci i rodziny!

  Zastanawia mnie, czy w momencie gdy PiS jednak uwali ich projekt to tak samo dobrze będą mówić o Prezesie.

  A Jarosławowi gratulujemy!! Obok nagród Człowieka Roku 2015 (Forum ekonomiczne) oraz Człowieka Wolności (wSieci) będzie mógł postawić statuetkę "Mordercy nienarodzonych dzieci" xD

  #neuropa #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #prolife #aborcja #czarnyprotest

  źródło: stopaborcji.pl

  •  

   @Goofas nagroda przyznawana przez internautów xD

   +: tyrald
  •  
   L.......s

   0

   nagroda przyznawana przez internautów xD

   @sal3m: Tym bardziej cenna.

  •  

   @Luka_Wars wygrałby koziołek matolek gdyby go dodali do sondy

  •  
   L.......s

   0

   @sal3m: Nie rozumiesz. Internet zajebany jest bez wątpienia przez prawicowy rynsztok. Jeśli więc internauci głosują na Kaczyńskiego to jest to jakiś cud.

  •  

   @Luka_Wars przecież i psycholewaki i psychoprawaki mają swoje przystanie w internecie. Wystarczy ze jedni się skrzykneli a drudzy nawet o tym głosowaniu nie wiedzieli

  •  

   Zastanawia mnie, czy w momencie gdy PiS jednak uwali ich projekt to tak samo dobrze będą mówić o Prezesie.

   @Goofas: Na pewno nie będą mówić takim tonem, jak Fundacja Pro. To jest inne środowisko, głównie księży i świeckich działaczy związanych z kościołem - ale to nie jest prolajf wojujący.
   Fundacja Pro jakieś półtora roku temu została przejęta przez Ordo Iuris, wtedy z zarządu (w nie do końca jasnych okolicznościach) usunięto Kaję Godek, dotychczasową gwiazdę. Fundacja w nowej odsłonie zaczęła działać profesjonalnie i radykalnie (w całej Polsce oddziały terenowe, szkolenia, regularne pikiety, akcja "zadzwoń do posła" groźby pozwów wysyłane do krytyków; zaplecze prawne stanowią prawnicy z OI).

   Polska Federacja Ruchów Obrony Życia to ludzie prolajfujący hobbystycznie, po godzinach, Odo Iuris i Fundacja Pro to profesjonalni lobbyści, którzy na bzdurach o dżender i aborcji robią kariery zawodowe. Dodatkowo OI i FPro mają naprawdę duże pieniądze z dwóch krakowskich organizacji: Stowarzyszenia i Fundacji im. Piotra Skargi (od tych krakowskich organizacji od lat odcina się Episkopat).

   Gdy na jesieni do sejmu trafił projekt zakazujący aborcji posłowie PiS bardzo mocno i konsekwentnie się od niego odcinali, podkreślając, że jest on obywatelski.

   Sejmowa komisja ds. petycji przepuściła do procedowania projekt PRROŻ prawdopodobnie dla zachowania symetrii pomiędzy tymi dwoma środowiskami i po to, żeby sejm mógł go uwalić.