Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki #rozdajo . Spośród plusujących ten wpis wylosuję osobę, której zapłacę za zamówienie w pyszne.pl do 50 zł. Losowanie #mirkorandom 21.01.2018 o 20:00.

  To nie wszystko. Otwieram gabinet badania słuchu. W przyszłym tygodniu zakładam DG i potrzebuję nazwę firmy. Wpisujcie w komentarzach propozycje. Jeśli skorzystam z Twojej propozycji, przelewam odpowiednik 100 zł w wybranej przez Ciebie #kryptowaluty (spośród ETH, BTC, LTC) lub wysyłam wybrany przez Ciebie alkohol do 100 pln.

  Dla inspiracji nazwy konkurencyjnych firm:

  pokaż spoiler fono, świat słuchu, słuchmed, amplifon, audiomedic, usłyszeć, intersonic, kind, słuchmax, fonoton, akurison, interton, phonac, oticon, anton, beaton, audiomed, amfon, fonmed, centerton, audiomed, geers, audiolab
  pokaż całość

  odpowiedzi (156)

 • avatar

  Wierzący ludzie jak nikt inny potrafią rozporządzać cudzymi pieniędzmi. Kapelan w szpitalu? Dej mi, mam potżebę modlitwy!

  W Niemczech działa to sprawiedliwie; na religie w szkołach i kościoły podatek łożą jedynie katolicy. Ateiści zatrzymują pieniądze dla siebie. A w Polsce? No właśnie.

  Ciekawe o ile w Polsce spadłby odsetek wierzących gdyby wprowadzić podatek kościelny na wzór zachodnich sąsiadów.

  #neuropa #bekazkatoli #bekazlewactwa
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  w tym roku zamierzam ogarnąć się życiowo, mam dużą motywację - wszystkim którzy zaplusują ten wpis napiszę co osiągnąłem równo za rok

  napiszę też co mi nie wyszło, co wyszło częściowo, taka spowiedź na mirko :D

  odpowiedzi (21)