Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem tu już z Wami jakiś czas. Nigdy o nic nie prosiłem szerszej społeczności, ale teraz za namową jednej Mirabelki(elo @Akayari) postanowiłem zamieścić ten post - trochę formę reklamy. Z góry przepraszam za małe zaspamowanie tagów miast.

Od 1,5 roku prowadzę mały własny biznes, który je
st dodatowym źródłem dochodu bo jest to zajęcie głównie weekendowe. A mianowicie posiadam takie coś zwane fotobudką. Jest to aAtrakcja typowo weselna, ale nie tylko. Ostatnio zdarzyło mi się zaliczyć firmowe eventy oraz urodziny małych dzieci. I tu moja prośba do Was, jakby ktoś słyszał o weselu w rodzinie, u znajomego że planują mieć fotobudkę na weselu to będę wdzięczny za polecenie.
Działam głównie w rejonach południowej #wielkopolska #kalisz #ostrowwielkopolski #jarocin #leszno #rawicz #konin. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby obsługiwać #poznan #wroclaw czy #lodz

Miałem okazję być u jednego z Mireczków na uroczystości więc pozwolę sobie zawołać @futurememories, który może powie że nie było lipy.
Na hasło OKOŃ, albo nie. Na hasło USUŃ KONTO dodatkowe rabaty ( ͜͡ʖ ͡€)
#wlasnybiznes #reklama #fotobudka
  • 14
@audiokoks: Jako główne źródło utrzymania to nie ma opcji żeby z tego wyżyć. Jako dodatek do pracy w tygodniu to nawet jakby miało 500 zł w miesiącu zostać to zawsze 500 zł więcej w domowym budżecie.
Jak t wygląda u mnie? A to różnie. Są takie okresy "nieweselne" gdzie przez 2 miesiące sprzęt stoi. A są takie że mam 4 weekendy zajęte
@audiokoks: Opłaca się. W wersji gdzie musisz jeździć z fotobudką jest ciężko, bo rynek ma już sporo firm. My wstawiamy fotobudki do sal weselnych na stałe. Wtedy jest znacznie mniej pracy, a dudki same lecą. Fotobudka to świetna zabawa i obecnie sporo imprez jest organizowanych z udziałem takiego sprzętu. Polecam ten biznes, tylko trzeba wiedzieć jak go robić, aby był głównym źródłem utrzymania.
via Android
  • 0
@tsdbm: . Powiem Szczerze że zainteresowało mnie wielce to co napisałeś.
Jeśli to nie tajemnica to w jaki sposób dzielisz się kasa z taką sala weselną? ;)
10-20%


@tsdbm: Hm szczerze myślałem że dużo więcej. No nic , stworzę ofertę i każę różowemu robić spam po salach weselnych w okolicy. Z tego co wiem nikt u nas na stałe nie ma takiej budki
@haxxx: 10-20% jest w przypadku naszej fotobudki na pieniądze. To samoobsługowe rozwiązanie.
Jeśli Twój model wymaga większej obsługi to procent może być większy. To już Ci wyjdzie w trakcie rozmowy.
jak będziesz potrzebować więcej urządzeń to polecam się