Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #dzienojca #feels #zdrowie #pilkanozna #mundial

  Kurwa Mirki,

  Dwa lata temu (bez dwóch dni) oglądałem sobie ze starym Polska - Szwajcaria 1/8 finału Euro 2016. Pamiętam to jak dziś. Darliśmy japy na karnych... Aż się moja 4 miesięczna córka bała, żona nas próbowała uspokoić a my ryczeliśmy jak żubry. Nie minęły dwa miesiące i już go nie było. Dwa lata później siedzę u niego i opowiadam jak się druga kolejka mundialu układa... Dbajcie o siebie Mirki i Mirabelki, badajcie się na bieżąco bo są ludzie którzy będą za wami tęsknić jak za późno się ogarniecie. (╥﹏╥) pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • odpowiedzi (20)

 • avatar

  #steam #gry #globaleliteshop Dzisiejsze #rozdajo tez dla fanow #pilkanozna

  Oprocz tradycyjnego rozdajo 30zl na dowolna gre na steamie (losowanie jutro 20:00 mirkorandom) mamy dzisiaj dodatkowa zabawe. Wytypuj poprawnie strzalca bramki w meczu oraz minute w ktorej padnie gol, a wygrasz gre Football Manager 2018! Zapraszamy do typowania :)

  I troszke reklamy ;)

  Mnóstwo gier w przecenie na steam, a u nas jeszcze taniej o kolejne 10 lub 20%!

  Na allegro http://globaleliteshop.pl możecie kupić każdą grę dostępną na steam o 10% taniej niż obecna, promocyjna cena na Steam!
  Jeżeli czegoś nie mamy wystawionego - piszcie, natychmiast uzupełnimy ofertę!

  Chcecie kupić jeszcze taniej? Piszczie PW i kupujcie z pominięciem allegro, wtedy gry o 20% taniej niż obecna promocyjna cena na Steam!

  Nie chcemy wypisywać wszystkiego i tagować bo jest tego mnóstwo. Za grosze GTAV, Wiedzmin, Rocket League, Dying Light i dużo dużo więcej. Sprawdzcie :)

  Wszystkie kupowane u nas gry to legalne gifty, zakupione bezpośrednio na Steam z przeznaczeniem na Polski region.
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)