Wpis z mikrobloga

No siema mireczki w #uk #londyn #anglia #szkocja i okolice ( ͡° ͜ʖ ͡°) Interesują Was #podroze?

Od ponad dwóch lat prowadzę bloga www.travelmaniak.co.uk na którym inspiruję Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich do taniego podróżowania. W zeszłym tygodniu wybrałem się na jednodniową wycieczkę z Londynu do Amsterdamu... Wyszedłem z angielskiej piwnicy, wsiadłem w poranny samolot, pospacerowałem po stolicy Holandii i wróciłem wieczornym lotem do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na swoim blogu opublikowałem krótką relację z tej wycieczki.

Link do relacji - http://travelmaniak.co.uk/amsterdam-relacja/

Mam nadzieję że mój tekst zainspiruje Was do wyjścia z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielka Brytania daje Wam możliwość taniego i częstego podróżowania po Świecie - korzystajcie!

#podrozujzwykopem #tanielatanie #tanieloty #amsterdam
  • 23
@kooliber nie przesadzajmy że tydzień, zwłaszcza że większość okazji to nie będzie lot do stolicy. Cztery dni np. piątek-poniedziałek w zupełności wystarczą.
@oCzNiK: sam tak latam średnio 2 razy w miesiącu. Jak ktoś ma blisko stansted, to Ryanair od 5 funtów za bilet. Leciałem tak do Nuremberg. Co do busów to z Londynu EasyBus najtaniej.
@1950M: Jeśli chodzi o bilety do Amsterdamu to kupiłem je we wrześniu czyli 4 miesiące przed podróżą. Ogólnie nie ma reguły co do terminu kupna biletów. Czasem tanie bilety można kupić tydzień przed odlotem, a czasem nawet i 9 miesięcy wcześniej. Trzeba po prostu polować na okazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kooliber: Jeden lubi siedzieć 8 godzin przed kompem - ktoś inny woli spędzić 8 godzin w podróży :) Ja akurat należę do osób które lubią podróże lotnicze i sam fakt że mogę gdzieś przelecieć się samolotem i wypić piwko na lotnisku jest już dla mnie frajdą :) Od czasu do czasu trzeba się ruszyć z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każda taka wycieczka to nowe doświadczenie.
@innv: Miło mi :) Lubię dzielić się z ludźmi informacjami o promocjach :) Dość sporo osób korzysta i w końcu leci gdzieś indziej zamiast do Polski :) To cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)