Wpis z mikrobloga

@lostsheep: rozumiem co czujesz, czekanie na licencję jest dobijające. Ja czekałem łącznie (patent + licencja) trochę ponad 1,5 miesiąca i myślałem, że nie doczekam. To co się dzieje teraz to już po prostu przegięcie. Tak to jest jak jedna organizacja ma realny monopol na papiery potrzebne od pozwolenia na broń.

BTW: ta szafa wygląda jak mój ISS Siegen, tylko jest lustrzanym odbiciem i ma uchyty na długą broń także po stronie
@lostsheep: fajnie, że są półki. Połowa ludzi rzuca się na typowo myśliwskie szafy (tylko na broń długą), a dopiero potem refleksja że nie ma gdzie pistoletów położyć.

Półki też tak latają luźno w poziomej płaszczyźnie?

BTW: ile kosztowała w tym pakiecie?
się wziąłem za to wszystko 5 lat za późno


@lostsheep: jest takie powiedzenie: najlepszy moment był pięć lat temu, drugi najlepszy moment jest teraz.

IMHO wziąłeś się w dobrym momencie. Jeszcze jest szansa dostać pozwolenia na starych zasadach. Za pasem zmiany wymuszone przez Unię i cholera wie jak to będzie.

Koniecznie występuj równocześnie o pozwolenie na broń sportową do celu kolekcjonerskiego.
@lostsheep: bardzo słusznie, z dziećmi jest ten problem że są znacznie sprytniejsze niż sądzą ich rodzice. Ja bym stanął na głowie żeby dostać się do środka takiej szafy ;)

Tutaj pojawia się inna rzecz, mianowicie zaznajamianie dzieci z bronią. Zakazany owoc jest najbardziej atrakcyjny.
@lostsheep: Też miałem szafę wcześniej niż licencję, bo się bardzo tanio trafiła dość popularna krowa z Novcana. I tu właśnie pojawia się inny problem.

fajnie, że są półki. Połowa ludzi rzuca się na typowo myśliwskie szafy (tylko na broń długą), a dopiero potem refleksja że nie ma gdzie pistoletów położyć.


Moja szafa ma po lewej stronie stojaki na broń długą, a po prawej półki. Z tym, że półki są przyspawane na
@lostsheep: Błędy mają to do siebie, że człowiek się na nich uczy. Chyba najgorsze to kupić drogą broń, która potem nie pasuje, i potem ciężko ją sprzedać - mój znajomy ma taki problem. Ja na szczęście bardzo dobrze trafiłem z zakupami ( ͡° ͜ʖ ͡°).