Wpis z mikrobloga

Dziwnie wygląda ta sprawa urodzin Patryka. Wpis został "z pewnych względów usunięty". Jakich względów? Czy autor podkolorował historię na potrzeby wykopu?
Nagle okazuje się, że Patryk tak naprawdę nic nie potrzebuje, zbiórek też nie trzeba organizować, a wykopowicze mieliby wspomagać inne dzieci bo to klasa integracyjna? Dlaczego nie przyszły na wcześniejsze urodziny? I co się stało z babcią? Nagle zachorowała? XD
I skoro jest taki potrzebujący to dlaczego nie możemy poznać jego adresu?

Żeby było jasne, doceniam autora za bardzo ładną inicjatywę i postawę wykopowiczów #wykopeffect jednak mam wrażenie, że nie znamy całej prawdy.

#afera #urodzinypatryka
  • 14
@Kapitalis: Co najmniej bardzo podkolorowana. Szczególnie ten kawałek o chciwych #!$%@? co nie chcą mieć nic wspólnego z biednym dzieckiem. Kto ma własne dzieci, lub gdzieś wokoło siebie ten wie, że zdecydowana większość rodziców miałaby to wdupie czy ktoś jest bogatszy czy nie. W klasie były tylko dzieci krezusów i on jeden? Prędzej bym stawiał na kłopot z komunikacją przy tych pierwszych urodzinach, bo pewnie w takich wypadkach rodzice kontaktują się
@Kapitalis: Ta część z kiepskim statusem finansowym została chyba nadmiernie rozdmuchana i wyolbrzymiona przez działających w dobrej wierze wykopków. No i jakoś tak wyszło, że z pomysłu wysyłania kartek i drobnych podarków przeszło się do remontu mieszkania i kupowania zmywarek xD
W tym też doszukiwałbym się powodu usunięcia wpisu. Być może rodzina nie chcąc brać udziału w telewizyjnej sensacji, poprosiła, żeby dyskretnie wyciszyć już sprawę, która była na najlepszej drodze do
kawałek o chciwych #!$%@?


@bigos555: Serio, było coś takiego? Co za pajac... Przeglądam sobie z lekka ten tag, bo za #!$%@? nie wiedziałem o co chodzi jak w gorących ktoś coś pisał o urodzinach jakiegoś PAtryka - tu po raz kolejny Wykopki błysnęły inteligencją, zakładając, że każdy jest w temacie, zamiast dać linka do początkowego wpisu. Jeżli był skasowany "z pewnych względów" (co za żenada), no to opisać sprawę, albo dać
@Kapitalis: afera? Ja tu nie widzę żadnej afery poza tą, którą próbujecie zrobić na sile.

Powtórzę ostatni raz, potem bede serio czarnolistowal: pomysł z tym, aby ewentualne przyszłe prezenty były robione nie tylko dla Patryka, ale dla całej grupy dzieci (podkreślam, robione, a nie zabierane Patrykowi) wyszedł ode mnie i @czeblin1.
Wyszedł po zapoznaniu się z faktyczną sytuacją (na przykład po dowiedzeniu się, ze Patryk ma niepełnosprawnego umysłowo brata, którego
Na pytanie "dlaczego nikt nie przyszedł na poprzednia imprezę urodzinowa" odpowiedzi nie znamy i chyba nie poznamy. Po pierwsze dlatego, ze nie ma co się oszukiwać, ze ktokolwiek powie: "tak, nie puściłem mojego dziecka z premedytacja bo nie bedzie się bawić z plebsem", tak samo jak nikt nie powie żebrzącej pod sklepem babci, ze z premedytacja nie da jej 5zl. Każdy powie "nie mam pieniędzy" i czuje się lepiej niż gdyby był