Wpis z mikrobloga

@joookub: Redout kosztuje na Steamie $34, natomiast ostatnia cena preorderów fizycznej wersji na Switcha oscylowała w granicach $35-36. Bardzo dobra cena, która nie została przebita o kilogram monet, jak niektóre porty...
Dobrze, że na Steamie jest darmowe demo Redouta. Zobaczymy czy warto hypować się na tę produkcję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@joookub: Baardzo fajna gra... (ʘʘ)
Mimo, że demko daje tylko Time attack i jedną mapkę to jest sporo pojazdów do wypróbowania. A te z kolei na prawdę wyśmienicie zostały dopracowane i można się zapatrzyć na pracę ich poszczególnych elementów i przywalić w bandę. xD
@ReY1990: Właśnie pojeździłem sobie parę razy w demko, no kurde, mam taki problem z futuristic racerami że one zawsze mają pojazdy które zachowują się jak mydło ślizgające się po lodzie, tylko F-Zero jest ultra tight, obijam się tutaj o każdy zakręt, ale faktycznie poczucie prędkości jest wgniatające w fotel

A już w ogóle włączyłem first person
@ReY1990: Dijnni jest zajebisty jeżeli ustawisz sobie control scheme z F-Zero (Arcade), wtedy wystarczy strafować i na końcu każdego strafa używać boostera którego masz masę dzięki temu że grasz Dijnnim aby wyrównać prędkość do poprzedniej wartości (ʘʘ)