Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3
Chodzi o Wiedźmina 2, ale pozwoliłem sobie otagować szerzej, aby zwiększyć szansę na znalezienie rozwiązania. Szedłem ścieżką Iorwetha, mroczny poziom trudności, jestem przy walce z Draugiem. Niestety, za cholerę nie mogę sobie poradzić, albowiem mam wrażenie, że gra się buguje. Jak tylko zaczynam z nim walczyć ekran przybiera czarno-fioletowych kolorów i moje życie zaczyna spadać w tempie kawałka lodu z ubikacji lecącego samolotu (wiadomo, 9.81 m/s^2). Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Pic related.
Maniakakis - #wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3 
Chodzi o Wiedźmina 2, ale pozwoliłem s...

źródło: comment_Ss6ZORgEshUU6WMJSHYI7ROIrriago69.jpg

Pobierz
  • 9
@Maniakakis: no na poziomie mrocznym masz te dodatkowe sety, świętokradcy, wiarołomcy i jakieś tam jeszcze chyba dwa albo jeden, nie pamiętam już dokładnie. No i musisz mieć cały komplet żeby set "działał". Jak masz powiedzmy wszystko, tylko nie masz rękawiczek, to set ci zabiera hp. Spróbuj dla testu rozebrać się do naga, zdejmij wszystko co masz i sprawdź czy dalej ci hp będzie schodzić.
To prawda, nie mam całego rynsztunku wiarołomcy (bez pancerza i stalowego miecza). Spróbuję wyrzucić i zrobić zadanie od nowa, bo jak wyrzucam w trakcie walki z Draugiem to nie pomaga.
Dziękuję za inicjatywę. Mam nadzieję, że zadziała.
@Lonilele potwierdzam, działa, wczytałem wcześniejszy stan gry i odpuściłem sobie rynsztunek. Mimo, że na mrocznym, to całkiem sprawnie poszło. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję. Ze dwa tygodnie się głowiłem, googlowałem, a wystarczyło zapytać na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)