Wpis z mikrobloga

@MilusiMisio: Współczuje miałem to samo net dobry, a to #!$%@? gówno ściągało GTA całe 2 zasrane dni bo szło po 1mb z groszem. Płyt nie mogłem użyć bo napęd w stanie agonalnym, a te 7 na pewno by go dobiło.
@dj_mysz: to spróbuj zrozumieć, że to nie kwestia neta tylko tego, że serwery Rockstara są do dupy tak jak i ten ich Social Club cały. Bywa, że jest dobrze, a bywa że wszystko się #!$%@? - od zapisu gry po pobieranie
@Qrix: chodzi mi o to, że nigdy nie miałem problemów z pobieraniem (kupiłem miesiąc po premierze). Ale z zapisem zgodzę się - czasami wywala że serwery niedostępne. Tylko że serwer zapisu i serwer pobierania to dwa różne serwery
@dj_mysz: Tu nie chodzi o internet, GTA miałem na premierę z kilkoma innymi osobami, a zagrałem dopiero dzień po. Update kilkaset MB ściągał się cały dzień każdemu bo serwery R to gówno totalne tak samo inne aktualizacje, ale czasem leci pełną prędkością jak nigdy nic i nie ma problemu. To samo z instalką GTA ze strony R 100+ mb w #!$%@? 30 min bo jest #!$%@? limit 200kb/s. Nie wiem kto