Wpis z mikrobloga

@SeniorSiarrra: Tylko zauważ, że jest tam też pełno spadków. Początkujący często kupują a potem jak widzą tymczasowy spadek to panikują i sprzedają taniej - tracą. Kluczem jest cierpliwość i przeczekanie chwilowych wahań. No i - nie ma 100% pewności, że cena kiedykolwiek wzrośnie.
@informatyk15000k: nie no terminy "longrunu" i ogolnie inwestowania nie są mi obce, kwestia większego zainteresowania się samym bitcoinem bo totalnie się nie znam i nie wiem czy np. jest szansa na to że nagle przestanie po prostu istnieć, jakaś władza się za niego zabierze czy coś takiego. Nie wiem, zgaduję teraz.
@SeniorSiarrra: jeśli preferujesz niskie ryzyko to kup bitcoiny jako wieloletnią inwestycję. No i śledź na bieżąco newsy, polecam np. portal CoinDesk, codziennie pojawiają się nowe artykuły.
Wtedy była to ryzykowna inwestycja


@SeniorSiarrra: widzę, że wiesz o czym mówisz i to nie jest ironia. Dokładnie teraz już nie ma takiego ryzyka.
Ja wchodziłem przy $444 spadło do $120 teraz jest dno dużo lepszy moment na wejście.
Każdy kto miał sprzedać już sprzedał a każdy kto teraz kupuje prędko nie sprzeda.
@maniakbitcoin: no dla mnie to logiczne, tam gdzie jest szansa na duży szybki zarobek, tam jest relatywnie większe ryzyko. Nie ma pewnych inwestycji gdzie można dużo i szybko zarobić. Oczywiście teraz z perspektywy czasu widać że opłacało się wtedy zainwestować, no ale z perspektywy czasu to Hitlera by ludzie nie wybrali. Obecnie ryzyko na pewno jest mniejsze.
@pawlo74: Mam nadzieję ze nie wypłaciłeś hajsu jak spadł do tych 120( ͡
@SeniorSiarrra: no coś Ty :) wtedy wszedłem najgłębiej a ludzie mówili ze mam coś z głową bo wszyscy sprzedają a ja.kupuje.
Nawet nie wiesz jakie frustrujące są pytania na priwa mam ich coraz więcej. "Dlaczego uważasz, że będzie rósł a nie spadnie znowu do $120. Aż czasem tracę wiarę w ludzi. Dla mnie to takie proste. Może wkleję później co wczoraj odpowiedziałem bo nie chce mi się pisać od nowa.
Po
Gdyby totalny amator zadał wam dwa pytania. 1. Czy da się zarobić bez dużego ryzyka na bitcoinie? 2. Jak łatwo zarobić na Bitconie? To co byście odpowiedzieli?


@SeniorSiarrra: 1. Nie 2. Nie da się.
Powiedziałbym mu, żeby uczył się i dużo czytał. Jeśli to spełni, może coś z tego będzie. Jeśli oczekuje tylko zysku a zero wkładu własnego w sensie czasu i wiedzy, raczej na pewno się nie uda.

Każdy kto
@SeniorSiarrra niektóre analizy zwiastuja cenę BTC w 2020 na poziomie 10-30k$ także jeśli bitcoina nic nie ruszy, ani konkurencja technologicznie nie zmiazdzy to zdaniem myślę większości obserwujących ten tag ma szansę na spełnienie. Oczywiście nie wszyscy wrzucają cały swój bankroll w to, warto zadbać o bezpieczeństwo środków i swoje życie w razie krachu ;)
Wtedy była to ryzykowna inwestycja


@SeniorSiarrra: Miałem oznaczyć Twój komentarz jako imo komentarz tego roku ale potem Pawlo przebił Cię...

Ja rozumiem Panowie że zaczyna się euforia ale pieprzenie że niżej nie spadnie/nigdy nie spadnie poniżej xx to są czyste banialuki, mówienie o bezpiecznej inwestycji w momencie kursu bliskim szczytów ath to nic innego jak pobożne życzenia.

Najlepsze w tym wszystkim jest że nikt tutaj nikogo nie przekona, każdy będzie pewny
@SeniorSiarrra: chętnie udostępnię zasoby na temat BTC, bo każdy nowy zainteresowany kryptowalutami to kolejna cegiełka w budowaniu uświadomionej społeczności, ale jak czytam "łatwo", "bez dużego ryzyka" to myślę: troll albo debil; podpisuje się pod tym co napisał @Wymazywanie; jak naprawdę chcesz w to inwestować to zacznij od nauki; jak widać, masz dostęp do internetu, to wystarczy; ucz się, za 2-3 miesiące wróć i zacznij zadać konkretne pytania
@SeniorSiarrra: dodam, że taka trochę wendetta wielu nie przepada za tym co piszę bo odstraszam im świerzynki od szitów a wielu z nich wpakowało się w to gówno, kopie albo spekuluje na tym albo organizuje pompy.

Sharpuś podejrzewam, że ma swój staż, więc siedzi w xcoin ala darkcoin ala dashcoin ala scamcoin zmieńmy nazwę będzie dobrze. Nie lubią mnie jednym słowem ale ja mam na to #!$%@? bo nie jestem tu
@SeniorSiarrra: Masz moje spotrzeżenie, nie doczytałeś zapewne, wybaczam. Cena btc jest bliska ath - wniosek nasuwa się sam, dużo mniejsze ryzyko było w kupowaniu po 250 dolarów czy 400 niż teraz jeśli mówisz o long term. Przebicie tego poziomu i kilkukrotny retest da zupełnie inny pogląd na long term co do ceny.
ale jak czytam "łatwo", "bez dużego ryzyka" to myślę: troll albo debil;


@muzzy74: Kolejny który musi napompować swoje ego. Jak jestem dla ciebie debilem/trollem bo inwestuję bezpiecznie to spoko, ty rozumiem inwestujesz na zasadzie "czarne czy czerwone". Zadałem pytania, aby uzyskać odpowiedz które poglądowo pokażą mi czy jest w ogóle sens się tematem interesować, czy jest to jakaś januszerka biznesu typu amber gold. I dzięki paru wcześniejszym normalnym postom dowiedziałem się