Gorące dyskusje ostatnie 12h

Polecam żeby się zrelaksować i trochę dowalić prywaciarzom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #humor #bekazpisu #tworczoscwlasna #goorsky

odpowiedzi (14)

Przychodzę do pracy, odpalam kompa, załączam najważniejsze programy do pracy min. #spotify ( ͡º ͜ʖ͡º) odpalam przeglądarkę i neta nie ma, u koleżanek obok też nie ma. Przychodzi szef i mówi "Mariusz weź ogarnij jak najszybciej bo nic zrobić nie możemy". Schodzę do serwerowni, loguje się na jakiś radziecki router i jedyne co mi przychodzi do głowy do restart sieci ale jak pomyślę, że w #pracbaza jest z 20 komputerów, drukarki, telefony, kamery i jak to wszystko jebnie z mojej winny to elo ( ͡º ͜ʖ͡º) dzwonie do techników z firmy której mamy neta, przyjeżdżają, coś tam klikają i działa. Wracam do biura, przychodzi szef i z tekstem "Ale szybko naprawiłeś, takiego człowieka nam potrzeba, kończ sobie to co robisz i idź już dziś do domu korzystaj z weekendu ( ͡º ͜ʖ͡º) sytuacja z wczoraj hue hue ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #pracbaza #truestory #it #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Kiedyś w licbazie, pewna Karyna lajkująca na facebooku wszystkie te rakowe obrazki o przywróceniu zasadniczej służby wojskowej, "bo kiedyś chłop to był chłop a nie ciota w rurkach", zapytała mnie czemu krytykuję przymusowy pobór, skoro sam planuję iść do wojska.

Jak zapytałem ją w odpowiedzi, czemu krytykuje gwałty, skoro sama lubi się gzić z różnymi typami poznanymi na dyskotekach, to walnęła focha i już nie odezwała się do mnie normalnie do końca liceum XD Nie była to żadna strata, szczerze powiedziawszy, ale ta sytuacja śmieszy mnie do dziś.

#heheszki #licbaza #truestory #logikarozowychpaskow #wojsko
    pokaż całość

odpowiedzi (19)