Wpis z mikrobloga

@finam: Zależy od przedmiotu. Ja zawsze do nich pisałem i dopłacałem im za drugi. Ewentualnie jeden był odsyłany (kasę za to zwróci Ci PayPal jak nim płaciłeś).
@finam: Przy tak drogim przedmiocie widzą czy paczki doszły czy nie. Z reguły proszą o nieodbieranie drugiej. Pamiętaj też, że jeśli zachowasz sobie 2 paczki i się z nimi nie dogadasz to potem mogą to samo zrobić z Tobą :-)
@kruprz: no wiem że widzą na trackingu. Mnie nie prosili o nic takiego jak nieodbieranie, nie odzywali się też na razie i nie wiem co zrobić. Tzn co mogą zrobić ze mną przy kolejnym ewentualnym zamówieniu?

@ButelkaBezKaucji: po ch mnie już atakujesz? Chyba po to pytam że właśnie nie jestem cebulakiem który siedzi cicho. Nie opłaca mi się odsyłać w tym sensie chociażby że lepiej dla mnie i dla nich
@finam: Proponuję do nich napisać i opisać sprawę żeby Cię jako frauda nie potraktowali (ze zgłoszeniem do PayPala i blokadę konta włącznie). Napiszesz do nich to Ci powiedzą co dalej. Jaki to telefon i ile dałeś? :-)
@kruprz: Tak normalnie robią czy tylko przypuszczasz? Mi 5, jakieś 900 zł tylko ten resend w zamówieniach teoretycznie ma wartość 2100 zł. Tyle im na pewno nie zapłacę. xD

@ButelkaBezKaucji: to dobrze. ;) Wkurzyli mnie tym jak długo musiałem czekać na wysyłkę a potem transport też się przedłużał mocno tak btw.