Gorące dyskusje ostatnie 12h

A GDYBY TAK DAĆ MYŚLIWYM POZWOLENIE NA STRZELANIE DO GRAFICIARZY
    I MYŚLIWI ZADOWOLENI, BO MOGĄ STRZELAĆ
    I OBYWATEL ZADOWOLONY BO NIE MUSI OGLĄDAĆ PIC RELATED

odpowiedzi (26)

Co to się odjebało xD
    Wczoraj dzwoni mi kumpel, że ma sytuację podbramkową bo muszą gdzieś z różwoym wyskoczyć załatwić a nie mają co z gówniakiem zrobić. Mówię, że spoko luz, dawaj gówniaka.
    Siedzimy z młodym w salonie. Pytam się co tam w przedszkolu a młody opowiada, że tam jakąś zaba mieli jakie dzwięki wydają zwierzątka. No i tak go przeptuję i pytam jak robi kot. Młody mówi, że "miau". Odpowiadam mu, że pies miałczy a kot szczeka.
    Oczywiście kłótnia bo on wie lepiej!
    No to patrz młody: jutub na TV i wpisuję szczekające koty. Puszam młodemu kilka filmików. Potem z miałczącymi psami. No i robię mu pranie mózgu xD Młody jeszcze walczył, że w bajkach psy szczekają no ale mój kontrargument, że psy w bajkach potrafia mówić zbił go z tropu.
    No i dzis mi dzwoni kumpel, że ta wódeczka na sobotę to jednak odwołana bo różowa wkurwiona na mnie. Młody wdał się podobno w polemikę w przedszkolu na temat odgłosów zwierząt z kolega i się poszarpali xD
    Szkoda wódeczki ale co kisnę to moje xD
    #heheszki #zonabijealewolnobiega
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

No i cyk, ostatni dzień pracy jako instruktor nauki jazdy kat. B już za mną!
    Ale się cieszę. Szczerze pod koniec to już miałem dość. Zorientowałem się, że wolę pracować z ludźmi chociaż odrobinę dojrzalszymi, tak +21. Może nie są wtedy najlepsi technicznie, ale mają świadomość, chcą się realnie nauczyć (bo np. trzeba dzieci do przedszkola podrzucić), nie martwią się, że trzeba dokupić kilka godzin przez, co jazdy odbywały się z przyjemnością, pomimo żabek, kangurów i wkurzania taksówkarzy.
    Czyli następny cel to instruktor kat. C+E. No ale najpierw doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ile przygód, ile dziwnych rzeczy mi się trafiło w te lata pracy... Ciekawe czy będę tęsknić za tą adrenaliną. :D
    #prawojazdy #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (48)