Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #animeart [ #rikafurude i #higurashinonakukoroni ] #loli #kemonomimi
Wybaczcie RAS'y że lekko polityką zajadę :P ... ostatnio pewne skrajne neuropki szukały na mnie (haków) materiałów kompromitujących ... i znalazły ... odpowiedz do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... sprzed prawie 3 lat... tak daleko kopią po kontach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)... od starego RASowicza którego już z nami niema ( ͡° ʖ̯ ͡°) ... który skomentował ten obrazek sprzed 3 lat (takie trochę #bylo :p)
Pobierz FlaszGordon - #randomanimeshit #animeart [ #rikafurude i #higurashinonakukoroni ] #lo...
źródło: comment_xdbp8incLshLvMAocO0rItkpvvc6FphI.jpg

Jak bardzo kompromituje Flasza obrazek #loli z kocimi uszkami?

  • Całkowita kompromitacja, śliczny obrazek 20.6% (7)
  • Beka z typa. Dał śliczny arcik. 17.6% (6)
  • Flaszu kompromituje się slicznym artem 5.9% (2)
  • Bardzo kompromitujace. Polecam tego Mirka. 55.9% (19)

Oddanych głosów: 34

  • 13
@FlaszGordon: Swoją drogą to jest śmieszne - lewica, która podobno jest tolerancyjna (a przynajmniej w stosunku do uchodźców) wykazuje nietolerancję do osób o innych poglądach politycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już czepianie się rysowanych dziewczynek podczas gdy Muzułmanie poślubiają nieletnie dziewczynki (bo "taka ich tradycja, trzeba uszanować") to wisienka na torcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szewc bez butów chodzi.
@FlaszGordon: Proszę z tą bandą śmiesznych człowieczków nie utożsamiać lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem lewakiem i jak próbuje pogadać z kimś na poważnie to nawet osobę wrzucającą furry potraktowałbym po normalnemu, no ale zawsze trzeba mieć ten jeszcze jeden argument aby się przyczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)