Wpis z mikrobloga

@Bakerus: hej :) ja latam na tym od fslabs. pomiedzy tymi dwoma jest dosc spora przepasc, ale nie wiem czy w chwili obecnej sugerowalbym kupowanie nowego a320 ze wzgledu na to, ze aerosoft zapowiadal odswiezenie swojej wersji wszystkich airbusow na ten rok, wiec warto poczekac co zaoferuja. chyba, ze masz gotowke na zbyciu to polecam :)
@pafeu: Myślałem nad zmianą bo jest jeden szczegół, który mnie denerwuje - nie wszystko jest symulowane w kokpicie, w tym od aero. Np. nie ma regulacji natężenia podświetlenia przełączników, tylko od razu świecą maks jasnością, w dodatku włącza się całe oświetlenie przyrządów od razu i denerwuje podczas lotów w nocy. Dzięki wielkie za odpowiedź, poczekam na update :) Swoją drogą to dopiero się uczę latać, więc w przyszłości jakbym miał jakieś
@Bakerus: fakt, aerosoft ma pewne mankamenty, ktore dla kogos kto oczekuje nieco wiecej niz 'average' moga razic w oko. jezeli chcesz zobaczyc a320 od fslabs w akcji to mozesz obejrzec ktorys z moich ostatnich lotow tutaj: https://www.youtube.com/user/filmosypawla/videos

choc od razu uprzedzam, ze filmy na kanale yt to loty podczas ktorych nie latam online i nie przykladam zbyt duzej wagi do jakiegokolwiek SOP, wiec z pewnoscia znajdziesz pewne bledy w sztuce:) co