Wpis z mikrobloga

Koledzy drenaż baterii na xiaomi.eu
W statystykach aplikaxjk najwięcej baterii zjada 'System android' oraz 'Android OS' ...
Więc zaglądam co właśnie pracuje w systemie i widać 'System android' ma odpalone CABService oraz SVIService Inna usługa o tej samej nazwie ma jeszcze PowerSaveService i RemoteService

W necie jedynie znalazłem, że kolega ubija te procesy i nie ma drenażu baterii ... Ale od czego one są i jak je manualnie wyłączyć w ustawieniach...
Ktoś coś?

#xiaomi #android
  • 10
@twardziel_psychopata instalacja i konfiguracja na nowo 87 apek nie uśmiecha mi się. Plus sortowanie ich a 12 katalogach na pulpicie ok nie ma mowy :-)
Już po wyjściu xiaomi.eu 7.2.9 i problemie z tematem jak u Ciebie/aparatem hdr/bateria nie mam sił na instalację.
@animetopedal rozumiem nie pomożesz, to wasza jakaś tam spina prywatna.

@bialy13 oko teraz mnie zaskoczyłes. Chmura w sensie czego mam synchronizować? Saab już widzę, kopia w chmurze robi Aplikacje, wygląd pulpitu i opcje systemowe. Dziękuję nie wpadłem na to :-) jedynie nie zrobi ustawień apek ale to i tak zawsze sporo.
Ale się coś stanęło i zawołałem jeszcze
@twardziel_psychopata (jednocześnie pytając czy coś naprawił z tym tematem u siebie)

Mijają 4 godziny