Gorące dyskusje ostatnie 12h

To się dzieje naprawdę XD #szczecin

odpowiedzi (81)

Dzisiaj w końcu po wielu nieprzespanych nocach odważyłem się napisać do swojej krasz.
    Wyznałem jej co od dłuższego czasu czuję powiedziałem że ją kocham
    Dostałem taką odpowiedź czy to czas się zabić

#zwiazki #gownowpis

odpowiedzi (38)

Uwaga, jako że jutro niedziela bez handlu to podaję skład jutrzejszych gorących, żebyście już nie musieli wszystkiego osobno plusować:

1. WIDZIAŁEM NARÓD BEZ CELU SIĘ BŁAKA.jpg

2. PLUSUJCIE GALERIĘ-DWORZEC Z GDAŃSKA, NIKT NIGDY* NIE PLUSUJE JEDYNEJ OTWARTEJ GALERII (oprócz tego, że w każdą niehandlową niedzielę jest w goracych).

3. PARANOJA!!!1 ZABRAKŁO MI DWÓCH WORKÓW CEMENTU, ABY WYLAĆ SOBIE FUNDAMEMT I TERAZ JADĘ DO RAJCHU NAPĘDZAĆ ICH GOSPODARKĘ. DZIĘKUJE PAN MORAWIECKI.

4. MOJA BABCIA ZAWSZE GŁSOWAŁA NA PIS A TERAZ CHCE ŻEBYM POJECHAŁ NA CEPEEN BO JEJ ZABRAKŁO MAJERANKU DO BIGOSU, TAKIEGO WAŁA BABO! GŁSOWAŁAŚ TO MASZ.

5. MIRECZKI SIEDZĘ 10 LAT W JUKEJU O JUŻ MIAŁEM SPAKOWANE WALIZKI ŻEBY WRÓCIĆ DO POLSKI ŻEBY PŁACIĆ TU PODATKI, ALE TERAZ NIE WRÓCĘ BO NIE MOŻNA ROBIĆ ZAKUPÓW W NIEDZIELĘ

Będą też oczywiście głosy z drugiej strony, w gorących znajdą się oczywiście z powodu plusiwanych pocisków w komentarzach.

6. HURR DURR NIE WIEM CO WAM TAK PRZESZJADZA, JA MAM ZAPAS RYŻU NA ROK W PIWNICY I MI NIGDY NIE BRAKUJE, TYLKO DEBILE NIE POTRAFIĄ PRZEWIDZIEĆ CO IM BĘDZIE POTRZEBNE.

7.NIE GŁOSOWAŁEM NA PIS, ALE JAK WIDZĘ TE TŁUMY W PARKACH I UŚMIECHNIĘTE RODZINY Z DZIEĆMI TO OD RAZU CHCE MI SIĘ POWIESIĆ OBRAZEK KACZYŃSKIEGO NAD TELEWIZOREM.

i tak co niedziela, cieżko w tym gównie wyłapać coś świeżego

#zakazhandlu #boldupy #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (22)