Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To się dzieje naprawdę XD #szczecin

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Dzisiaj w końcu po wielu nieprzespanych nocach odważyłem się napisać do swojej krasz.
  Wyznałem jej co od dłuższego czasu czuję powiedziałem że ją kocham
  Dostałem taką odpowiedź czy to czas się zabić

  #zwiazki #gownowpis

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Uwaga, jako że jutro niedziela bez handlu to podaję skład jutrzejszych gorących, żebyście już nie musieli wszystkiego osobno plusować:

  1. WIDZIAŁEM NARÓD BEZ CELU SIĘ BŁAKA.jpg

  2. PLUSUJCIE GALERIĘ-DWORZEC Z GDAŃSKA, NIKT NIGDY* NIE PLUSUJE JEDYNEJ OTWARTEJ GALERII (oprócz tego, że w każdą niehandlową niedzielę jest w goracych).

  3. PARANOJA!!!1 ZABRAKŁO MI DWÓCH WORKÓW CEMENTU, ABY WYLAĆ SOBIE FUNDAMEMT I TERAZ JADĘ DO RAJCHU NAPĘDZAĆ ICH GOSPODARKĘ. DZIĘKUJE PAN MORAWIECKI.

  4. MOJA BABCIA ZAWSZE GŁSOWAŁA NA PIS A TERAZ CHCE ŻEBYM POJECHAŁ NA CEPEEN BO JEJ ZABRAKŁO MAJERANKU DO BIGOSU, TAKIEGO WAŁA BABO! GŁSOWAŁAŚ TO MASZ.

  5. MIRECZKI SIEDZĘ 10 LAT W JUKEJU O JUŻ MIAŁEM SPAKOWANE WALIZKI ŻEBY WRÓCIĆ DO POLSKI ŻEBY PŁACIĆ TU PODATKI, ALE TERAZ NIE WRÓCĘ BO NIE MOŻNA ROBIĆ ZAKUPÓW W NIEDZIELĘ

  Będą też oczywiście głosy z drugiej strony, w gorących znajdą się oczywiście z powodu plusiwanych pocisków w komentarzach.

  6. HURR DURR NIE WIEM CO WAM TAK PRZESZJADZA, JA MAM ZAPAS RYŻU NA ROK W PIWNICY I MI NIGDY NIE BRAKUJE, TYLKO DEBILE NIE POTRAFIĄ PRZEWIDZIEĆ CO IM BĘDZIE POTRZEBNE.

  7.NIE GŁOSOWAŁEM NA PIS, ALE JAK WIDZĘ TE TŁUMY W PARKACH I UŚMIECHNIĘTE RODZINY Z DZIEĆMI TO OD RAZU CHCE MI SIĘ POWIESIĆ OBRAZEK KACZYŃSKIEGO NAD TELEWIZOREM.

  i tak co niedziela, cieżko w tym gównie wyłapać coś świeżego

  #zakazhandlu #boldupy #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)