Wpis z mikrobloga

@Zevs: Również polecam to samo. Zmieniłem pada od X360 na tego z X1, rozleciał się po kilku miesiącach sporadycznego użytkowania. Kupiłem drugi, też się rozleciał. Wróciłem do pada z x360, którego kupiłem z 8 lat temu. Jeśli się w końcu popsuje, kupię drugiego.

@hi_patryk: Ciekawy wynalazek. Jak sprawują się te gumy po bokach? Czy dzięki nim dłonie mniej się pocą? Używam SquidGrip do pada X360, ale działa to średnio.
@Piesa: @ZmutowanaFrytkownica: @dolOfWK6KN:
Dzięki za odpowiedzi, wezmę znów tego od X360 na kablu. Zapomniałem wspomnieć że ostatni mi się po prostu popsuł, jakieś problemy z kablem - co chwila się rozłączał. Mimo to i tak długo wytrzymał, szczególnie biorąc pod uwagę że go nie oszczędzałem.
@Zevs: Warto spróbować samemu jak się ma jak, a jak nie, to w jakimś sklepo warsztacie z elektroniką zlecić dolutowanie kabla nowego, może po prostu się złamał u podstawy :)
@Zevs
Ja jeszcze polecam zastanowić się nad X360 z odbiornikiem bezprzewodowym. Wcale te baterie tak szybko nie schodzą jak się wyjmuje całą tę szufladkę z pada jak leży, a jest wygodniej